Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek és hogy tüntessem el...

Mik ezek és hogy tüntessem el őket?

Figyelt kérdés
Ilyen gyulladt, piros pöttyök jelennek meg folyton a fenekem ill. fenekem/combom találkozásánál (bugyi vonal). Nem kifejezetten pattanások, mert kinyomhatatlanok, de ilyen gyulladt pirosak és oltári csúnyák. Egy idő után elmúlnak, de a helyükön ugyanúgy ott marad egy piros folt, csak már nem lesz kidudorodó. Bármilyen alsóneműt, bármilyen nadrágot hordok, ott vannak. Eddig bőrradíros tusfürdővel próbálkoztam és sudocrem-mel kenegettem őket, de nem sok eredménnyel. Egyéb ötlet? 20/L
2011. nov. 22. 19:33
 1/3 TeeCee ***** válasza:
Izzadékony vagy?Viszketnek?Van pici gennypötty tetejük?:) Ha sokszor beizzadsz akkor próbáld meg szárazon tartani, hintőporozd, hordj pamut alsóneműt,de ha nem múlik illetve újra és újra előjön akkor menj bőrgyógyihoz, az tuti megmondja neked, hogy mi van, mit kell csinálnod vele:)
2011. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gennyesek, csak pirosak, nem viszketnek, és izzadékony se vagyok:(
2011. nov. 23. 05:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A ruha dörzsöli,érzékeny a bőrfelület.Próbáld meg fertőtlenítővel lekenni.
2011. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!