Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos elég ronda vagyok....

Sajnos elég ronda vagyok. Tele vagyok pattanással. Hogyan tüntessem el őket egyszerűen és könnyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél patikákban Aknesol-t. 1100 ft körül van az ára.

Egy kicsit kiszárítja a bőrt, de mellé hidratáló krémet is használhatsz. Egyébként nekem jó hatással volt.A homlokom nagyon patis volt, de mióta azt használom már szinte alig vannak. Sőt el is tűnt. Néha ugyan előjönnek, de nem vészes.

Bőrgyógyásznál voltál??

2010. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Zineryt segített:)
2010. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is az aknesolt tudom ajánlani. Már bőrgyógyásznál is jártam meg minden, de a krémek nem nagyon segítettek gyógyszert meg nem akartam szedni.

Ezután patikában megvettem az aknesolt és ez enyhített a problémámon úgy hogy közben tényleg hidratálókrémet használtam. Amikor meg már kevesebb volt akkor nálam a napozás sokat segített. Persze csak mértékkel és fokozatosan.

De sajnos a pattanás nehéz ügy valakinél egy egyszerű krém segít a problémán valaki meg csak ki tudja nőni.... Mindenesetre sok sikert.

2010. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tele vagy akkor mindenképp menj bőrgyógyászhoz, majd ő ír fel neked valamit.
2010. aug. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

És igen,voltam bőrgyógyásznál már.Az is segített!

2010. aug. 17. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha újból visszajönnek és ez a fiatal kór miatt valószínű, akkor akármelyik DM- szaküzletben vásárol Vermix Szárítókeveréket. Már a nevében is benne van hogy mire való.120ml-es, gazdaságos, fertőtleníti a bőrödet ,összehúzza a pattanások helyeit,leszárítja a pattanásaidat, az újakat megakadályozza. üdv. Kati
2012. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!