Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el őket? :S

Hogy tüntessem el őket? :S

Figyelt kérdés

Szal a helyzet az, hogy kiskoromban, pár éve csomószor megvágtam a lábam borotvával. Sajnos a hegek megmaradtak, jó pár, de eddig azért nem érdekelt, mert kövér voltam (72 kg), mindig hosszúnaciban jártam, strandra se mentem. Most viszont lefogytam 14 kg-ot, és fel akarok majd venni rövidnacit, meg persze strandra is akarok menni jó sokszor^^ Hogy lehetne eltüntetni a hegeket?

A contratubex gélről olvastam, kipróbáltam, nem használt. Van valami d-betűs krém is (dermatrex vagy mi) de az nagyon drága, annyit félek kiadni érte :/ Esetleg próbáljam még ki a körömvirágkrémet? vagy ha esetleg napoznék, akkor nem látszanának annyira a sebek, ha lebarnulnék?:/ segítsetek


2010. márc. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát az már ott marad !! Előbb kellett volna gondolkodni, ne értsd félre nem lebaszásként írom, de ez tény. Heghalványító készítmények vannak, de el tünni az már nem fog soha.
2010. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elika válasza:
Szia! Hogy sikerült 14 kg-ot fogynod,és mennyi idő alatt?Lenyűgöző, gratulálok!Adnál tippeket?(Neked milyen módszered volt?)A hegeket szerintem egy jó kozmetikus, többszöri mélyhámlasztással tudja halványítani, és utána heti egy szolizás hatásos lehet.
2010. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is van egy nagy kis heg a sípcsontomon :)

szerintem próbáld ki a körömvirág krémet, végül is az növényi eredetű, és nem annyira drága mint a d betűs.

egyébként én kreol bőrű vagyok és egyáltalán nem 'rikít' ki a heg, szóval attól ne félj h világítani fog a barna lábadon a heg :))

2010. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-nagy :D[nem nagyot akartam 1.x :D ]

***kisebb

2010. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!