Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire károsította a hajatok...

Mennyire károsította a hajatokat a szőkítés?

Figyelt kérdés

Jópár éve már volt leszivatva a hajam, de nem túl világosra, csak annyira hogy a rózsaszín festék szép legyen rajta, illetve egyszer otthon hajszínezővel szőkítettem, olyan vöröses-szőke árnyalatra. Most viszont szeretnék a (már az eredeti világosbarnára visszanőtt) hajamba két platinaszőke sávot festetni.

Ti hogy tapasztaltátok, egy ilyen erős szőkítés mennyire roncsolta a hajatokat? Nagyon hullott utána?

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)


2011. nov. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megviseli a hajat,nekem nagyon tört pedig nem is valami olcsó volt.Fodrász kelléskesben is tudnak tanácsot adni sajnos márka nevet nem tudok mondani mert nekem is otthon lett szőkitve bolti szőkitövel anno.
2011. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Krisztina, köszönöm a linket és a tanácsot is! Semmiképp sem szeretnék ebbe a festésbe itthon belevágni, én is olvastam már több embertől hogy elég rosszul sült el nekik a dolog otthon.

Valószínű megkereslek majd, de csak a jövő hónap elején mikor megjön a fizetésem. :)) Pont arrafelé járok egyetemre, amerre a szalonod van, milyen szerencse! :)

2011. nov. 21. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hullik, de kiszárad. 12es oxit vegyél...
2011. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ui.: én otthon csinálom, magamnak.... semmi baja nincs, csak ügyesnek kell lenni, de megkérhetsz egy barátnőt is akár, hogy segitsen neked... nem nagy mutatvány.

Márka: Kallos-t ajánlom.

2011. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tizensok éve szőkítem otthon a hajam. Kallos porral 12%-os oxival. Száraz, de más baja nincs. A fodrász sem csinálja másképp, csak drágábban.
2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre egyáltalán nem roncsolja a hajam.5 éve festetem a hajam sötétbarnáról világosszőkére.Hosszú,dús,egészséges.A vége most töredezett,8 hónapja vágattam utoljára.
2011. nov. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,énis Kallost használok,magamnak festem 2 éve.
2011. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!