Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csináltatok egy teli...

Ha csináltatok egy teli frufrut ha rossz lesz (nem áll jól vagy ha sportolok. ) utána azt feltudom fogni? Nem fog úgy hülyén nézni ki?

Figyelt kérdés

2011. nov. 20. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, most én is így járok, mert elszúrta a fodrász a frufrumat.. :)
2011. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhhh szegény :/:/


és ahogy felfogod nem áll hülyén-??

2011. nov. 20. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltudod. :)

Én is hordtam úgy egy ideig,de nekem nem állt hülyén.

2011. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nem áll hülyén, nekem nem műanyag, vékony hajpántom van, hanem anyagból, ilyen:

[link]

Van több színben, mintás és egyszínű is, mikor milyen kedvem van, milyen ruha van rajtam. De van úgy, hogy csak egy kis csattal feltűzöm.

2011. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis ígyjártam most, a fodrászom jól elszúrta,pedig nagyon hosszu szép hajam volt,most meg nagyongáááz..:S én a hétköznapokba egy egyszerű hajpánttal szoktam vagypedig elcsattolom(ha birom) Úúúúristen már annyira várom hogy megnőljön!! Soha az életbe nem lesz fufrum még1x!!!:D
2011. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!