Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukákat keresek...

Olyan anyukákat keresek akiknek szintén rossz evő, kis súlyú babájuk van. Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos de még csak 5.5 kg.Igaz nem is nagy súllyal született,2840grammal.Most meg még le is lassult az a hízás is ami eddig volt,1 hét alatt 40grammot hízott.Szerintetek ez nagyon kevés?Amúgy 2 hónapja tápszeres és most már azért kóstolgatunk is,bár étkezést még nem váltottunk ki.Naponta 5-ször eszik 150ml-it,plusz ebédre valamennyi főzeléket.Ez már nálunk soknak számít,mert volt hogy 70-nél többet nem nagyon tudtam bele imádkozni.viszont most meg nagyon keveset hízik hiába eszik,bár ugy tudom ilyenkor már lelassul a hízás.Jól tudom?
2010. szept. 6. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire aggódnod. A szilárd ételtől lassabban híznak a babák mint az anyatejtől vagy a tápszertől. Természetes ha az elején még keveset eszik, de majd belejön pár hét múlva. Nem kell mindig méregetni, mert attól csak megbolondulsz. Az én babám sem volt kövér baba, és nagy evő sem volt. Az elején nekünk is voltak gondok a hozzátáplálással, de később belejöttünk.
2010. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 2900gr-mal született és állandóan azzal piszkál a doktornő,hogy milyen kicsi és nem hízik és mikor lesz kövér!!!!Hozzáteszem az egész család ilyen úgy hogy nem tudom mit vár.Napi 500 ml tápszert kellene innia,de örülök,ha a 300ml-t megissza.Mi már 9 hónaposak vagyunk úgy,hogy rendes kajákat is eszünk,de még így sem hízik.Szerintem ilyen fajta.Ha normálisan fejlődik én nem aggódnék.Mi 9 hónaposan még csak 7220 gr-mok vagyunk.ráadásul most van egy kis bacink,megy a hasa úgy hogy szegénykém biztos még ebből is vissza fogyott egy kicsit! :(
2010. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!