Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnéznétek a képeim és?

Megnéznétek a képeim és?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megnéznétek néhány képet rólam, és megtippelnétek nekem egy életkort. Nagyon zavaró ugyanis, hogy sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál, így kipróbáltam néhány ajánlott technikát, amivel öregíteni tudnék magamon. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon sikerült-e idősítenem magamon? Nagyon zavaró már :(

Nem szeretném ide kirakni a képem, kérlek írjátok meg, hol laktok, és én elküldöm levél formájában. A végén majd ide beírom, hogy hány éves is vagyok valójában. Köszönöm!


2011. nov. 13. 22:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
jöhet, bp
2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz ( Bp )
2011. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
oké,nézem én is (Bp)
2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ma 22:15 vagyok vagy úgy érted hogy adjam meg a postai címem és elpostázod borítékba???Annak mi értelme lenne??
2011. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Neem :) Csak hogy nem egy városban lakunk-e, mert akkor nem igen szeretném. De nem pesti vagyok, szóval privát levélben elmentek a képek. :)
2011. nov. 13. 22:20
 6/27 anonim ***** válasza:

22.15 vagyok

Megnéztem a képeket.

15-17 év közötti korra tippelek.Helyes kis tucat lányka vagy..Nem sértésből írom,de sok ilyen helyes lányka szaladgál az utcán..Az első képen egy pillanatra azt hittem az unokahúgomat látom,mert pontosan így néz ki mint te az első képen..A harmadik kép nagyon nem tetszik,ott nem lettél jól elkapva..

2011. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Nem nagyon örülök a tippelt számnak, no de ez van :/ Majd ha esetleg érkezik még több válasz, megírom ide is, hogy mennyi is vagyok. Egyébként biztos nem az unokahúgod vagyok, nincs unokanővérem/bátyám. :o)
2011. nov. 13. 22:30
 8/27 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet bp :)
2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, küldheted :)
2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
juj de kibszottul ismerős vg :O nem dolgoztál vlh eg kis flusi kocsmábn? :O
2011. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!