Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőke minden második nő?

Miért szőke minden második nő?

Figyelt kérdés

Miért akar minenki szőke lenni? Értem, hogy, ha valaki saját tónusain belül változtat a haján (hogy csillogóbb legyen, élénkebb ilyesmi), de azt nem, hogy egy kreol bőrű lány sötét haját miért szivatják le. Szinte minden sötét hajú ismerőssöm szőke akar lenni. (sztem nem szőke, inkább fehér, vagy csibesárga hajú). Érdekelne, hogy szerintetek ez egy divathullám?

(a "mi közöd hozzá" és a " kérdezd meg tőlük" válaszokkal kíméljetek meg, ugyanis kérdeztem, és nem kaptam értelmes választ)


2011. nov. 13. 15:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

18. De írhatsz, félre ne értsd, de én nem az évenként változó divatról kérdeztem, hanem arról a kb 50 éve tartó szőke haj népszerűségéről a nők körében. Igazából az utolsó mondatod már válasz volt a kérdésemre.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 14. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!