Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőke minden második nő?

Miért szőke minden második nő?

Figyelt kérdés

Miért akar minenki szőke lenni? Értem, hogy, ha valaki saját tónusain belül változtat a haján (hogy csillogóbb legyen, élénkebb ilyesmi), de azt nem, hogy egy kreol bőrű lány sötét haját miért szivatják le. Szinte minden sötét hajú ismerőssöm szőke akar lenni. (sztem nem szőke, inkább fehér, vagy csibesárga hajú). Érdekelne, hogy szerintetek ez egy divathullám?

(a "mi közöd hozzá" és a " kérdezd meg tőlük" válaszokkal kíméljetek meg, ugyanis kérdeztem, és nem kaptam értelmes választ)


2011. nov. 13. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
egyszerű: csordaszellem :) elvileg a szőke (a természetes) egyre ritkább, a legfigyelemfelkeltőbb szín.
2011. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

engem amikor szőke voltam, mindenki észrevett, sokan flörtöltek, stb


mióta barna vagyok még el is fordulnak a tekintetem elől a srácok.


szóval ezért.

2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sötét szőke hajam van:) Eredetileg.És kiskoromban pedig platin volt... fura.:) Kicsit hiányolom is :/

Most nekem csak 2 tincs van leszívatva platin szőkére de az egészet semmiképpen... én is azt gondolom h szőkék szerettek volna lenni mert az olyan "hercegnős" :) Hiába nem érdekel senkit, a barbie-nak is mindig szőke haja van.Ő a barbie az ideál.Mindenki olyan akar lenni... (Van kivétel)

A kreolbőrüket én sem értem... az már nagyon mű.Akinek világos a bőre az még elmegy hogy szőke hajat akar.

2011. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

A szőke haj még az őskorban keletkezett a figyelem felkeltéstre. (Hogy hogyan, gőzöm sincs, csak még régebben hallottam.)

A szőke haj feltűnő, lágyítja az arcvonásokat, fiatalabbnak mutatja viselőjét.

Amugy meg mert divat. Már jóideje.

Ami viszont idegesítő: gyakran lek*rvázzák a szőkéket, nem csak a festetteket, a természeteseket is. Én is sokszor találkoztam már ilyen -alaptalan- álltalánosításokkal.


Egy természetes szőke lány

2011. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen a természetes szőke szép, ritka, de mondjuk a vörös még ritkább és kirívóbb. Meg szerintem az ezüstfehér, meg sárgás színeknek közük nincs a természeteshez.
2011. nov. 13. 15:41
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Amit a 15:39es írt... hát elég baj h ma már a hajszín számít... nem hiszem h emiatt mentek oda flörtölni... mindenkinek az a hajszín áll jól amilyen eredetileg van neki.
2011. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy vettem észre, hogy a fekete hajszín is elég elterjedt manapság, pedig csak nagyon keveseknek áll jól. Én is szeretnék szőke lenni, én viszont természetesen is sötétszőke vagyok, viszont elég fakó a hajam színe, ezért is szeretnék egy mézes, természetes árnyalatot kipróbálni. Én azért szeretnék szőke hajat, mert szerintem jobban állnq, mint a mostani. Ha viszont nem, akkor kipróbálok egy barnásabb árnyalatot.

Nem értem én se, hogy miért akarnak sokan szõkét, lehet, hogy azt hiszik, a pasik csak azt szeretik, vagy nem tudom.

2011. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért,mert divatos.Egy jó fazonnal nagyon dögös tud lenni valaki.De szerintem szebb a sötét haj.
2011. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, mikor szőke voltam sokkal kevésbé figyeltek rám fel mint hosszú fekete hajjal.... De tényleg százszor dögösebb mint a szőke. Egyébként tök egyszerű, azt hiszik, hogy a jó csajok szőkék illetve feltűnőbb!
2011. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy nagy titok: ez, amit írtál, hogy minden második, nem igaz. Minden kornak megvannak a maga divatszínei, jelenleg a csokibarna a menő, most az megy leginkább. Az én osztályomban ketten voltunk szőkék a 18 lányból. 15 pedig csokibarna. Festett csokibarna. A szomszéd évfolyamban volt három szőke lány. A többi barna. Ja bocs, volt két vörös is a két évfolyamban, egyik nálunk, másik a másik osztályban.
2011. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!