Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőke minden második nő?

Miért szőke minden második nő?

Figyelt kérdés

Miért akar minenki szőke lenni? Értem, hogy, ha valaki saját tónusain belül változtat a haján (hogy csillogóbb legyen, élénkebb ilyesmi), de azt nem, hogy egy kreol bőrű lány sötét haját miért szivatják le. Szinte minden sötét hajú ismerőssöm szőke akar lenni. (sztem nem szőke, inkább fehér, vagy csibesárga hajú). Érdekelne, hogy szerintetek ez egy divathullám?

(a "mi közöd hozzá" és a " kérdezd meg tőlük" válaszokkal kíméljetek meg, ugyanis kérdeztem, és nem kaptam értelmes választ)


2011. nov. 13. 15:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Ja igen, a csokibarna mellett a másik nagy szám a fekete. Leginkább pedig azok az árnyalatok, amik átmenetek a csokibarna és a fekete között :)


De ezt egyszerűen lemérheted: kiírsz egy kérdést, hogy miért szőke minden nő? És kapni fogsz egy csomó ilyen választ: én nem vagyok szőke, hanem én csokibarna/sötétbarna/fekete vagyok, mert a szőke olyan gyakori. :))))

2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Most elolvastam a válaszokat. KETTEN írták le, milyen színre festetik most a hajukat. Mindkettő sötét szín, egyik barna, másik fekete. Jelenleg festett szőke lány nem írt. Szóval milyen festett divatszínről is beszélünk? :)
2011. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Én pont hogy csak barnát, meg feketét látok. Bár én nem ezért festem szőkére a hajam. Hanem mert tetszik, és nem érdekel, mi a divatszín.
2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
A festett szőkék szerint a festett sötét a több/átlagosabb, a festett feketék és barnák szerint pedig a festett szőke a több/átlagosabb. Ez Murphy törvény :)
2011. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Veruscsajszy ***** válasza:
69%
Én természetes szőke vagyok és még sosem hagyott cserben! :D
2011. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam, hogy NŐ és nem lány ! Nem tudom, hogy az osztályban, milyen divat hódít, de nem a tizenévesekre gondoltam a kérdésemben.
2011. nov. 13. 17:25
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Mit számít h hány évesek írnak?18 vagyok és iskolába járok,szóval akkor már nm is írhatok véleményt?!

Az osztályom 40 fős és ebből 3 festett szőke,köztük én is.Sztem egyáltalán nincs több szőke a világon mint barna vagy fekete vagy vörös,még mindig ritkaságnak számít.Sztem a barna a legelterjettebb,aztán holtverseny a szőke és fekete között és a legkevesebb a vörös haj,bár sztem mostanában ez is eléggé eltejedt,legalábbis mifelénk.

És énis azért festettem be h feltűnőbb legyek és mert jobban is áll.

2011. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
fiatalít. én azért szőkítem a hajamat. már akkor is öregebbnek éreztem magam jóval, amikor kicsivel több barnás melírt raktam bele, nem szerettem amit a tükörben láttam. a szőkével üdébbnek érzem magam még reggel is. és persze feltűnőbb is, sokakat észre se venne senki hogyha nem lenne szőke a haja. meghát mindenkinek más kell mint ami van,sötéthajúnak világos és fordítva, egyenes hajúnak göndör haj,stb.
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
"Mert minden első barna"... Ba.zdki, már nem azért, de mégis milyen színű haja legyen egy nőnek? Kék? Barna, Vörös, Szőke és Fekete van! Lehet válogatni....
2011. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!