Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjátok a...

Mennyi ideig hagyjátok a hajatokon a Sercial Latte hajpakolást? Milyen hatása van, bevált nektek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, lágyabb és könnyebben fésülhető a hajam. én nem pakolásként használom, csak balzsamként, így csak addig marad a hajamon, amíg tusfürdővel megmosakodok, és utána öblítem is.
2011. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mikor hogy, van, hogy én is csak balzsamként, van, hogy előírász szerint fél órát. Fél napra felesleges, rászárad a hajadra, onnantól már semmit nem használ. :D

Az árához képest nem rossz, könnyebb kifésülni a kóctömeget a fejemen, de hatalmas csodát azért nem tesz. :D

2011. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én pár percig szoktam, mint egy sima balzsamot, (hosszú festett hajam van) nekem eddig a legjobb hajpakolás amit használtam.(ár-érték arányban is)
2011. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!