Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauert szeretnék, de volna...

Dauert szeretnék, de volna pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Most teljesen egyenes hosszú tépett hajam van, világos szőke, nem tudom most milyenek az új dauer technikák, gondolom jobbak mint 20 éve, mert egyszer 15 évesen már volt és nagyon pudli fejem lett.. szóval szeretnék hullámos hajat de nem nagyon göndört, tönkre teszi egyébként nagyon ha ráadásul még szőkített is? van lehetőség többféle göndörségre? mennyi ideig marad meg? ha elkezd lenőni és ugye nem nagyon göndör csak hullámos akkor nagyon feltűnő a lenövés? köszi a válaszokat!
2011. nov. 10. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Tobb fele dauer letezik letezik a nagyon gondor fajta es az olyan "nocis" dauer. Sok mindentol fugg hogy meddig tart ha vekonyszalu a hajad de surun (eros csavarokkal) van gondoritve 3 honapig is memaradhat de ha eros szalu a hajad akkor 1,5 honapig fogg valoszinuleg tartani:)


UI:bocsi hogy nincs ekezet

2011. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászként mondom! :)

Nagyon hajfüggő! Közrejátszik a haj mennyisége, Vastagsága, állapota is természetesen. Tehát ha pl. vasalod, festeted, nagyon roncsolja, ugyanis a dauer víz egy vegyszer! Közelében van az erőssége a szőkítőporhoz például. Ugye az is nagyon roncsolja a hajat. Van akinek egy hónap alatt kidobja a haja, de nekem volt olyan vendégem akinek fél évvel azelőtt daueroltam a haját visszajött hozzám és még mindig volt benne hullám. De általában a hosszabb hajúaknak azért minimum 3-4hónapig benn marad rendesen. Csak mondjuk akkor ne nagyon kötögesd össze, csatold fel mert egy idő után ott marad a hajban a nyoma. Így látatlanba többet nem tudok mondani. Meg azért meg is kéne ehhez tapintani, vizsgálni a hajat! De remélem azért tudtam segíteni. :)

2011. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Szia oooo hat sztem m2 valaszolo jol irta:::::DD
2011. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elég erős hajam van, a szőkítést is jól bírja, de alapvetően nagyon egyenes, ha besütöm másnapra már szinte teljesen kirúgja magát, az a tipikus szög egyenes haj... amikor régen dauer volt benne az nagyon sokáig benne volt, de akkor teljesen göndör volt, most inkább csak hullámosat szeretnék..
2011. nov. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!