Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Benneteket mi fog meg egy...

Benneteket mi fog meg egy szépség szalonban?

Figyelt kérdés

Miért pont oda jártok ahova?Mert nem csak fodrász van hanem mondjuk szoli is meg kozmetika?

Miért és milyen az ideális szalon számotokra?

Kinézetre,árban?

Köszi a válaszokat!


2011. nov. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Ha elsőre bemegyek fontos, hogy szép és igényes hely legyen.

-Szerintem jobb ha van egyszerre minden(kozmetikus, szolárium, körmös, mert én személy szerint akkor odajárnék kozmetikushoz is stb. Egy helyen van, mehetek akár egymás után is és nem kell futkoznom.

-Az árak mindenképpen legyenek kedvezőek. Mert van egy 1-2 szalon akik nagyon elszálltak ilyen téren, nekem személy szerint semmi kedvem 5000Ft-ot fizetnem egy műköröm töltésért vagy 10.000-ret egy vágásért és sima festésért.

-Fodrásznál nagyon fontos, hogy ne a legolcsóbb termékeket használja, hanem valami jó márkát(pl Alfaparf), mert az ember azért megy fodrászhoz valami extrát kapjon:)

2011. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Engem maga a hangulat is megfog:)Szeretem a hangulatlámpákat,az ízléses berendezést.Meg persze hogy jól dolgozzon az illető.Árban:pl. egy hajvágás ne kerüljön többe 2500-3000 ft-nál.Ennyi:)
2011. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen és amit kihagytam, hogy értse is a dolgát minden ott dolgozó:)


20/L

2011. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, az árakkal ne legyenek elszállva. Rendes termékekkel dolgozzanak, és az is fontos, hogy becsülettel megcsináljanak minden feladatot. Ne azon kelljen aggódni vajon most jó hangulatban lesz-e a fodrász/kozmetikus és így odafigyel-e arra amiért odamentem. Tehát az ott dolgozók becsületes, figyelmes munkája is fontos, meg az hogy ne legyenek flegmák és figyelmetlenek. Ugyanolyan fontos legyen egy szemöldökszedés mintha egy teljes arckezelésre mentem volna!
2011. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!