Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörhajúak, ti mennyit...

Göndörhajúak, ti mennyit foglalkoztok a hajatokkal?

Figyelt kérdés
milyen gyakran mossátok, hogyan, szárítás? miket tesztek rá? tippek?
2011. nov. 2. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2 naponta, ha van időm sampon-hajszesz(20p)-sampon-balzsam, ha nincs annyi sampon-balzsam, hagyom magától száradni, töredezettség elleni spray-t, mire kell tipp?
2011. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat, mert mostanában inkább vasalom. Régebben "hagytam" göndören, de akkor még több volt vele a gond: göndör hajra való sampon, pakolás, néha hajhab, beszárítás diffúziós hajszárítóval, hogy jól nézzen ki. Másnap még jó volt, harmadnap reggel megint benedvesíthettem, aztán megint kezdhettem előről. Szeretnék gyönyörű, fürtös hajat, de hétköznapokban nekem így kényelmesebb.
2011. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért, a folyamatos vasalás nem macerás?

amúgy, én nem sokat, heti egyszer mosom, mosás után rajta hagyom a balzsamot, nem öblítem ki (mert akkor szebbek a hullámok, esetleg hajhab, nekem a john frieda frizz ease jött be a legjobban, nem tudom, otthon kapható-e). hajhabosan kifésülöm (néha csak az ujjaimmal), aztán hagyom megszáradni a levegőn. hajszárítózni sose szoktam.igen, néha összevissza áll, de nem baj:)

2011. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!