Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Ez ellen már nem...

Mit tegyek? Ez ellen már nem tudok megoldást.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy problémám van...Nem vagyok már 13 éves...sőt... dobhatunk hozzá pár évet. Sosem pattanásos az arcom,talán egy-kettő elvészőben. De mostanság problémával küszködöm.Azt vettem észre hogy mióta stresszes vagyok előjönnek ezek a kis rondaságok...:S Nem vészesen csak sűrűbb időközönként,mint régebben. Persze itthon voltam most másfél hetet,nyugalomban,semmi nyomás vagy stressz.Szép az arcbőröm,nem is zsíros,nem is száraz...

Mi lehet ez ellen a megoldás?? Valamik tea amitől jobban tudok összpontosítani és koncentrálni,és nem leszek stresszes,ideges?? Gyógyszerek és kenceficék kizárva,nem szeretném...

Köszi előre is a választ!


2011. okt. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a citromfüves teák segítenek ellazulni. :)

Nincs a környéketeken esetleg teaház? Én is ott kérdeztem az eladót, hogy mit ajánl, volt még más ilyen nyugtató tea is, de nem emlékszem, hogy micsoda...


Én így csinálom magamnak:

5 dl víz

1 fél citrom leve

2 teáskanál citromfű

+ cukor vagy méz, ízlés szerint.


Felforralod a vizet. Mikor felforrt, leveszed a tűzről, beleöntöd a citromlevet, majd beleteszed a két tk. citromfüvet, és letakarva 10 percig állni hagyod.

Tíz perc múlva már leszűrheted.

Nem tudom, mennyire vagy édesszájú, de én nagyon :D Csészékbe szoktam szűrni, és mindegyikbe két tk. cukrot vagy két tk. mézet teszek. :)

2011. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magne B6 vitamin.
2011. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22:57

Köszönöm,mindenképpen kipróbálom! :)

Igen egyébként én is rettentő édesszájú vagyok...:P :)

2011. okt. 11. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:

06:59

Idézem : ,,Gyógyszerek és kenceficék kizárva,nem szeretném... "

Direkt így írtam ki a kérdést,de azért köszi...:)

2011. okt. 11. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez vitamin!!!Az mióta gyógyszer?De tudom még ajánlani a jógát a kiadós futást,ezek mindd stresszszint csökkentők.
2011. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!