Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim testrész szőrtelenítése....

Intim testrész szőrtelenítése. Hogyan a legjobb, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Teljes intim területre gondolok.

pl, borotvánál,hogy fogjak hozzá,mire figyeljek,milyen borotvával? vagy a gyanta jobb? nem fáj nagyon a nagyajkaknál? szőrtelenítő krémet lehet ott használni? epilátor? nem hiszem hogy kibírnám..:-(

vagy akinek van tapasztalata végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban, kérem ossza meg velem/velünk


2011. okt. 5. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyanta a jobb, mivel kitepi a szort, igy ritkabban kell szorteleniteni.
2011. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyanta elég kegyetlen, próbáld először a lehető legrövidebbre nyírni kisollóval, majd óvatosan borotváld meg. :)
2011. okt. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább hallgass a bőrgyógyászokra,és ne szőrtelenítsd. Komoly szőrtüsző gyulladást kaphatsz,bárhogy csinálod. Sőt,még a nőgyógyászok sem ajánlják,mert fertőzés veszélyes.
2011. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem mai világban alap h ott is szőrtelenítsük magunkat.. el sem tudnám képzelni másképp:D hát sztem először próbáld meg borotvával óvatosan, de a gyanta tényleg jobb, viszont hát nem vmi kellemes:D
2011. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kéthete valami tv műsor alatt szemöldökcsipesszel szedtem ki, a szeméremdombon és hajlatnál.A lábaim között meg borotválom.Úgy terveztem,hogy csak a nagyon sötét szálakat húzom ki,de nagyon belemerültem.

Gondoltam rá,hogy ezentúl csak így csinálom, 2 hét alatt nem nőtt vissza.Kb 3 hetente meg rá tudok szánni 45-60 percet.

2011. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én rövidre vágom a szálakt ollóval, majd tusfürdővel bekenem és legyantázom. Ha nem akarom, hogy másnapra, harmadnapra kipattogjon a bőröm, akkor arclemosó tonikkal lekenem a hajlatnál és a szeméremdombon.


Off: uccsó, mennyire fáj mikor szemöldökcsipesszel szeded ki?

2011. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor véletlenül nem feszítettem ki a bőrt kegyetlen volt.Amugy nem fáj egyáltalán,de azt hozzá kell tennem,hogy elötte kb félórát fürdőkádba ejtőztem.Csodálkoztam is rajt,hogy 6 éve 2-3 naponta borotváltam és alig éreztem a kihúzást.
2011. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

és én még félek az epilálástól? miután van aki szemöldökcsipesszel szedi! Nem semmi, le a kalappal.

igazából attól félek, hogy begyullad. a lábamon is nagyon érzékeny a bőr

2011. okt. 5. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! Lehet én is megpróbálom majd csipesszel. Én ha meghallom az epilátor hangját már beijedek :S

Kérdező, célszerű lenne rögtön epilálás után bekenned a bőröd valamilyen krémmel.


Itt ajánlanak párat:

[link]

2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!