Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj párti vagy? (női haj)

Hosszú haj párti vagy? (női haj)

Figyelt kérdés
Nő vagy, férfi vagy, azt is írd le kérlek, és azt is, hogy miért igen, miért nem?
2011. okt. 4. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamon a hosszú haj, mert több mindent lehet vele kezdeni, most befonom, most feltűzöm, most hullámos, most egyenes...

Másokon viszont tetszik a rövid haj, de én mindig megbántam mikor levágattam, és nagyon durván el tudtam aludni.


20/L

2011. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is hosszú a hajam,előttem szóló embernek igaza van sok mindent tudsz vele kezdeni...a rövid haj nekem is tetszik csak nem magamon! :)

14/L

2011. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen hosszú.

Persze a rövid fazon is állhat jól, de ritka, sokkal ritkább, mint azt a nők sajnos hiszik.............

2011. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen. Azért mert szebb, és jobban lehet variálni.


Lány vagyok

2011. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú haj!

Amiket előttem írtak: variálható. Emellett szép, nőiesebb, ha úgy tetszik szexisebb. A hosszú, szép haj az egészségről is sokat árulkodik (régen a hosszú, egészséges hajat a termékenység szimbólumának is tekintették, mivel szőkén olyan, mint egy határtalan búzatábla).


Lány voltam.

2011. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú...a rövidet meg kell hagyni a férfiaknak :D Nekem fenékig érő hosszú hajam van, nehéz kezelni, főleg fésülni, nagyon türelmesen kell. De szeretem, és kicsit nyújtja a testem, és nem tűnök annyira tömörnek, ducinak. Amúgy nem vagyok az, de hosszú hajjal, még jobban slankítok magamon. És az arcom is szebb tőle...és igen, lehet variálni. :)
2011. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a hosszú tetszik, ez áll jó, és tényleg sokkal több mindent lehet vele kezdeni :)


18/L

2011. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú :) Mert szerintem sokkal nőiesebb és a barátomnak is jobban tetszik.


19/L

2011. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hosszú.Persze nekem csak vállig érő mert egyszerűen nm bírom megnöveszteni annyira szar minőségű a hajam:(

És most elég rendesen elszomorítottak a válaszok...

2011. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!