Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj tupírozása mennyire árt...

A haj tupírozása mennyire árt a hajnak?

Figyelt kérdés
Punk Rock-os a stílusom és szeretném ha magasabb lenne a frizurám ezért tupírozom,de csak a fejem tetején és csak a hajtőnél.Használok hajápolót is hogy kevésbé roncsolódjon a hajam. Nagyon tönkreteszi a hajat??? Előre is köszi a válaszokat:):)
2011. szept. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én több éve tupírozom a hajam, bár közel se ilyen a stílusom, de nem vettem észre, hogy ettől baja lenne. Sőt, a fodrászom mindig megdicséri... :)
2011. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eléggé tönkreteszi, mert nem elég, hogy töri, de ráadásul a tövénél, szóval az egész hajszál oda, ha olyanja van. Hosszú távon nem ajánlom azért, a legtöbb ember haja nem bírja. Van aki hajának az se árt, ha naponta vasalgatja minden nélkül, van akinek meg attól törik, ha ránéz egy hajgumira. :D

Ha nem látod, hogy nagyon straoás lenne a hajad hosszútávon, akkor no para.

2011. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat...azt hiszem hogy akkor inkább kihagyom a tupírozást...:D:D
2011. szept. 28. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi a stílusom, és már jópár éve csinálok ilyesmit.


Frissen mosott hajat ne tupírozz. Csúszik, szétjön, nincs tartása. 1-2 nap után az igazi, először hajlakkal fújd be és utánna kezd tupírozni. Ha egyszer felrakod a hajad, akkor érdemes 4-5 napig úgy hagyni. Kicsit rendezgetni kell, fellazítani, hogy ne rasztásodjon és újra jó lesz.


Igazából a kigubancolástól törik, szóval azt kell óvatosan csinálni. Én hajnosáskor szoktam, kezdentnek egy csomó balzsam és csak kézzel szedem szét. Ha már öt ujjal lehet fésülni akkor jön a sampon. Ha megszárad, akkor utánna bontófésű.


Havonta egyszer tarts egy egészség napot, akkor rakj rá egy pár órás hajpakolást és minden okés lesz. Egyél sok vitamint, fehérjét, kalciumot, ne forró hajszárítót használj.

2011. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!