Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne kezdeni a hajammal...

Mit lehetne kezdeni a hajammal? (22/F)

Figyelt kérdés

Magas vagyok, vékony, kerek fejjel, szemüveges, sötét sűrű, erős hajjal, ami hajlamos a hullámosodásra ha kicsit megnő. Mindig le volt nyírva rövidre, de már kezdem ezt unni. Szerintetek milyen frizura állna jól illetve mivel lenne érdemes próbálkoznom, hogy valamelyest növeljem a megjelenésem színvonalát, ugyanis nem vagyok valami jóképű. Azt is figyelembe kéne venni, hogy túl extrém se legyen, mert öltönyös körökben mozgok, meg én is komolyabb vagyok.


Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 27. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én lány vagyok, 20 éves, de azért leírom a véleményem! Szóval én 2 opciót tudnék javasolni. Az első: Mindenképpen növeszd meg pár centisre, aztán ha nagyon zavarnak benne a hullámok akkor vasald ki(tudom h ezt a fiúk b*zisnak tartják, de ha muszáj, akkor muszáj).Itt egy kép, h milyen fazonra gondoltam : [link]


A másik lehetőség szerintem, ha ugyanúgy megnöveszted, de nem vasalgatod, ha nem zavarnak a hullámok. És mondjuk vax-szal beállítod ilyesmire : [link]


Imádom ezt a színészt, neki nagyon jól áll ez a haj! Próbáld ki! Remélem segítettem egy nagyon kicsit...

2011. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!