Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne kezdeni a hajammal...

Mit lehetne kezdeni a hajammal ha hajmosás után lelapul?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel hogy hétfőn este megmosom a hajam akkor kedden és szerdán nem lehet vele mit kezdeni, hiába tupírozom és lakkozom kimegy belőle, csütörtökön pont jó pénteken is jó de akkor meg már zsíros... Nekem elég lenne annyi hogy ne legyen lelapulva. Ötletek?:)

15/L


2011. ápr. 1. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Használj hajhabot!
2011. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
használj hajhabot + úgy szárítsd be, h közben lehajolsz és így lefelé lógatod a hajad :)
2011. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Én voltam az első kommentelő) úgy látom mindenki azt javasolja , hogy használja hajhabot -mint ahogy én is- De ha már a hajhaboknál tartunk----használj Taft-ot az a legjobb.
2011. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de akkor gondolom vizes hajra kell tenni és úgy szárítani. Amúgy nekem a taft hajlakkok nem jók, most nivea van és meg vagyok vele elégedve de nem érek vele semmit ha lelapul a hajam..
2011. ápr. 1. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Tony&Guy hajtömegnövelő!!
2011. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És az tényleg jó?:)
2011. ápr. 6. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs rá szükségem személy szerint...de van másra T&G-os termékem és azok szerintem jók!:)
2011. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!