Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel varázsolod szuper...

Mivel varázsolod szuper gyorsan frissé az arcbőrödet?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy interjúkra később vagy egyetemi vizsgákra manapság mivel lehet nagyon gyorsan fitt és ragyogó formába varázsolni az arcbőrt ?


Valamilyen krémmel, bőrradírral vagy arcpakolással ? Minden ötlet jól jönne, köszi :) !


2011. szept. 26. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálok rengeteg folyadékot inni,arcradír, esetleg gőzölés ha van időm. és persze hidratálókrém.
2011. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilcsi esemény előtti pakolás!


Pont erre való. Érdemes legkésőbb indulás előtt 2-3 órával feltenni, mert kicsit piros marad utána az arcbőr - de ez garantáltan elmúlik. A benne lévő pirospaprika élénkíti a vérkeringésedet, ettől leszel piros kicsit, illetve csíp is, mikor fent van, ettől nem kell megijedni, nem allergia, és hamar elmúlik.


Az arcot felfrissíti, nekem 3 napig puha, friss lesz tőle a bőröm. Max. heti 1-szer használom, kis tégely, de sokáig elég, én fél éve vettem, és a fele fogyott el - pedig a húgom is rájár. :D

2011. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ásványvíz ilyenkor csodákra képes.
2011. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem én is sokat inni, de egyébként a bőrradírra esküszöm! Nagyon klasszul kivirul tőle a bőröm, eltűnik a fakóság és szép, egyenletes, matt lesz tőle az arcom. Utána ha szükséges, bekenem esetleg krémmel, de az sem fontos!
2011. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én állandóan ásványvizet iszom.
2011. szept. 26. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az arcra permetezve írtam az ásványvizet.
2011. szept. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer használd!

2 kanál tejfölbe rakj 1 kiskanál citromlevet (lehetőleg valódi citrolmól, ne üvegesből)és kend az arcodra. KB. 20percig hagyd az arcodon. Szinte érzeni fogod, hogy feszül a bőröd, és fittebbnek nézel majd ki.

(L)

B*

2012. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!