Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás mikor jobb? Ha...

Epilálás mikor jobb? Ha hosszabb vagy ha rövidebb a szőr?

Figyelt kérdés
Lábamon és karomon szeretném használni, de valahol azt olvastam, ha hosszabb a szőr, akkor jobban fáj. Előtte meg azt, hogy akkor lesz jobb, ha hosszabb a szőr. Szóval egy ideig hagytam nőni a lábamon, de szerintetek érdemes leborotválnom, és pár nappal utána epilálni?

ma 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A nagyon rövid és a hosszú sem jó.

Ha túl rövid, akkor nem kapja el a csipesz. Egy heteset szerintem már simán kiszed.

Ha túl hosszú, akkor azért fájhat jobban, mert nem egy-egy szálat kap el, hanem összevissza. Meg akkor nem is mindig tudja kitépni tövestől, hanem csak eltépi.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fáj jobban a hosszabb. A fájdalom foleg a szorod surusegetol fugg.

Borotvalas utan a legrosszabb otlet. Fél-1 centisnek minimum kell lenni hogy kiszedje a csipesz. 2.5 -3 cm felett meg nehezebb.

Amig nincs olyan hosszu hogy lelapuljon addig jo

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
ma 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!