Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim terület epilálása...

Intim terület epilálása lehetséges? (L)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezemet, lábamat már évek óta epilálom, nem pattog ki, nem nő be a szőr soha. Bikinivonalamat mindig gyantáztattam, de most nem engedhetem meg magamnak, hogy 3 hetente kozmetikushoz járjak.


Epilátorral leszedtem a bikinivonalam, egyelőre szép, sima, kevésbé irritált, mint gyantával. Testápolóval, aloe verával kenegetem, bő ruhát vettem rá, és előtte hámlasztottam is. Egyéb tippek, trükkök? (Később szeretnék mindent epilálni, de egyelőre meg szeretném figyelni hogy reagál a bőröm.)



aug. 28. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze. Ha mindenhol bírod amúgy is és megtudod csinálni magadnak, akkor nyugodtan :)
aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Kozmetikus nekem mondta hogy intimet epilálni tilos. Csak a gyanta
aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetséges.


Én fiúként évekig epiláltam magam ott is, nem kellemes, de simán ki lehetett bírni.

Barátnőm is szintén epilálta magát.

aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de én sem ajánlom. Nekem borzasztó erős szőrbenövéseim lettek tőle. Inkább gyantázd le görgős gyantával.
aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!