Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédőt használtok...

Milyen hővédőt használtok hajvasalás előtt? Hogyan véditek a hajatok egészségét? Pakolások? Balzsamok?

Figyelt kérdés

pont most akartam venni loreal rózsaszín flakonos hővédőt,de erre vki azt irta hogy lemarja a körömlakkot,ami nem jó hír mert én állandóan festem. szóval ti mit használtok előtte?

1.vettem placentás hajpakolást(mielőtt még vki megkérdezné ez búzából készül nem pedig állati vagy emberi :D placentából)(még nem próbáltam)

2.gliss kur hajbalzsamot fújósat,,(már kirpóbáltam és tök jó)

3,..hővédő?

nem festett a hajam ,, 2-3 havonta elmegyek a fodrászhoz végatni.

ennyi

Irjatok csajok


2009. ápr. 24. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:

ha mondjuk palcentás hajpakolást rakok a hajtőkre is akkor nem fogja elzsirosítani?

oylan vegyes hajam van hajtőnél 3 nap után kezd zsirosodni,,végeknél meg kicsit szárazabb hajlamosabb a törésre.,szálkásodára

2009. ápr. 24. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használom és nekem is állandóan ki van lakkozva a körmöm, de nekem még egyszer sem marta le, ez durva lenne. Amúgy pont ugyanezeket a termékeket használom mint te, csak néha a placentásat szoktak variálni a tejproteinessel + gliss kúr fújos + L'oreal rózsaszín hővédője+ pici vax. Kb. egy éve vasalok 2-3 havonta vágatok vissza. A hajam hátközépig érő. Még nem törik:-)Ga.ma a hajvasalóm.
2009. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:) na ez tök jó ,amugy ma vettem a pakolást és pont a tejes és palcentás között variáltam, te az egész hajadra felkened? nem lesz tőle zsirosabb? jah és ha pakolást használsz utánna fújsz rá gliss kurt vagy akkor már nem,,milyen a hajad? hajlamos a zsirosodásra?

nekem sima kerámialapos bosch hajvasalóm van,,nem akartam anniyra frankó ionos meg mit tudom én miylen van még vasalót venni.nekem nem göndőr a hajam hanem egyens csak néha száritáx után rendbe kell tenni,

2009. ápr. 24. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktam, hogy megmosom valamilyen samponnal (ezt mindig váltogatni szoktam) mikor milyet veszek. Aztán ráteszem a pakolást, vagy a tejeset vagy a placentásat, de arra vigyázok, hogy se a hajtövemre, se a fejbőrömre ne dörzsöljem bele. Aztán felteszek egy zuhanysapit és amig fenn van a pakolás addig letusolok. De ha nincs időd akkor nem muszáj eddig rajtahagyni. Aztán leöblítem és a végén ráteszem a gliss kurt, de azt is csak a hajvégemre. Mindkettőt használom mert elég száraz a havégem. Majd szárítás és utána vasalom ki. Mindezt heti 1-szer.
2009. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Gamma hővédőt használok! csak 1000 Ft, és a vasalóm is Gamma. Én úgy védem a hajam, hogy heti 1x avokádó+tojás+olivaolaj kombinációs pakolást lészítek, amit a hajamon hagyok 2 óra hosszáig Egyépként nagyon jól beszívódik. És használok baézsam pakolást is, amir 3 óra hosszáig haggyok a hajamon. A balzsam pakolást akkot teszek a hajamra, amikor hajat mosok, de általába heti 1, 2 alkalommal mosok hajat.

A fodrészom meg is jegyezte, hogy nincs kiszáradva a hajam és nem nagyon van eltörve.:)

A placentás hajpakolásról hallodtam, az nagyon jó, de én Forever balzsamot és Pantene-t haszálok.

2009. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
bocsi a hibákárt, elgépeltem véletlen :)
2009. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, én a TONY AND GUY hővédő és hajegyenesítőjét használom már vagy fél éve. van rajta hasznbálati utasítás is. kb 2-3 ezer ft. a hajam tök jól van ffél éve vasalom rendszeresen
2009. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is Tony and guyt használok és tök jó

és még az illata is :D

2009. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!