Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezd lenőni a hajam, mit...

Kezd lenőni a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

be volt még tavaly valamikor festve a hajam ilyen nagyon sötétbarnára,már majdnem fekete volt


és azóta már kopott egy csomót is a festék,meg lenő


és mivel az eredeti hajszínem szőkésbarna,elüt tőle,hogy alul még barna de felül meg már szőke


mondjuk engem nem zavar különösebben,de az osztálytársaim állandóan ezzel szivatnak hogy -Fessél már bele pirosat vagy zöldet,vagy lilát,úgy az igazi! meg hogy -Fúúúj,téged nem zavar hogy lenő a hajad?Csakmert k.rva undoritó!!


de én direkt nem akarom befesteni,ezért növesztem le,mert amikor erre a sötétbarnásra volt befestve a hajam,annyira megroncsolódott a hajam hogy nem akart nőni,ezért le kellett vágni,és amikor levágtam,a nyakamig ért kb,és úgy 4-5 hónapja növesztem.


most kb a nyakam aljáig ér


és nem akarom megint elcseszni a hajamat azzal hogy befestem mert félek hogy már tényleg annyira megviselné a sok festés (ez lenne a 3.) hogy már nem is lenne pár év múlva hajam :S


azt meg nem akarom


és ha tehetném,leszedném róla a festéket,dehát azok a leszívó-akármik is úgy szétb.sszák a hajat .... :S


de mondom,engem nem zavar különösebben,csak az osztálytársaim csesztetnek ezzel


akkor most mit tegyek? viseljem el hogy cseszegetnek vagy van valami olyan festék lemosó,ami nem károsít?


13l


2011. szept. 19. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha rendesen ápolod, nem lesz semmi baja még egy utolsó festéstől. Vegyél ricinus olajat, és hetente ápold vele(keress rá, nagyon sok ilyen kérdés van)
2011. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
hát sajnálom, hogy 12 évesen olt annyi eszed, hogy befestesd egy természetellenesre, most meg nincs annyi, hogy természetesre befesd, ami utána majd lenő. ennyit erről, meg is érdemled. gyönyörű leszel, mikor fele fekete, másik fele szőke lesz :)
2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszi :)


18:55 ez jó ötlet,köszi :D majd utánanézek,hol lehet venni-és mennyiért olyan ricinus olajat


múltkor olvastam itt gyk-n valahol hogy valaki használta és egyetlen 1 hónap alatt 6(!!!) centit nőtt a haja :O


szóval nekem olyan kel :P


20:06 jajj hagyjuk már,mert te is biztos tökéletes vagy és még életedben semmit nem tévedtél :D hát gratulálok :P

ha nem baj,lepontoztalak,mert kúrvára nem adtál semmi hasznos tanácsot :)

2011. szept. 20. 15:11
 14/20 anonim ***** válasza:
ricinust a gyógyszertárban tudsz venni.
2011. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
hú, de megfenyegettél, hogy lepontoztál :D persze, senki nem tökéletes, mindenkinek van hibája, belátja, javít rajta. te meg meg sem próbálsz. levágatni, festetni nem akarod. akkor tulképp miért tetted fel a kérdést? felesleges volt.
2011. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

21:08 köszi :D


21:21 talán pont ezért amit az előtted lévő is írt

balf.sz ..


ha annyira fáj neked hogy be festettem 12 évesen a hajam,akkor miért akarsz most hirtelen annyira rábeszélni hogy fessem be?? csak úgy kérdem..

2011. szept. 21. 16:05
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
jó, hogy ott tartunk, hogy egy 13 éves balfa.sozik le :D amúgy nem a 12 éves hajfestéssel van a bajom, szövegértés... na nem baj, középiskolában többet fogjátok majd gyakorolni :) amúgy a ricinus sem csodaszer, kis mértékben gyorsítja be a folyamatot, elárulom, ha használod, akkor is kb. 1 év múlva fogod tudni levágatni, úgy, hogy ne legyen benne fekete, ha meg akarod tartani a mostani hosszát.
2011. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
erre inkább nem mondok semmit ...
2011. szept. 21. 19:10
 19/20 anonim ***** válasza:
pedig most még hasznos is volt a válaszom :')
2011. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
pedig nagyon nem...
2011. szept. 22. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!