Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezd lenőni a hajam, mit...

Kezd lenőni a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

be volt még tavaly valamikor festve a hajam ilyen nagyon sötétbarnára,már majdnem fekete volt


és azóta már kopott egy csomót is a festék,meg lenő


és mivel az eredeti hajszínem szőkésbarna,elüt tőle,hogy alul még barna de felül meg már szőke


mondjuk engem nem zavar különösebben,de az osztálytársaim állandóan ezzel szivatnak hogy -Fessél már bele pirosat vagy zöldet,vagy lilát,úgy az igazi! meg hogy -Fúúúj,téged nem zavar hogy lenő a hajad?Csakmert k.rva undoritó!!


de én direkt nem akarom befesteni,ezért növesztem le,mert amikor erre a sötétbarnásra volt befestve a hajam,annyira megroncsolódott a hajam hogy nem akart nőni,ezért le kellett vágni,és amikor levágtam,a nyakamig ért kb,és úgy 4-5 hónapja növesztem.


most kb a nyakam aljáig ér


és nem akarom megint elcseszni a hajamat azzal hogy befestem mert félek hogy már tényleg annyira megviselné a sok festés (ez lenne a 3.) hogy már nem is lenne pár év múlva hajam :S


azt meg nem akarom


és ha tehetném,leszedném róla a festéket,dehát azok a leszívó-akármik is úgy szétb.sszák a hajat .... :S


de mondom,engem nem zavar különösebben,csak az osztálytársaim csesztetnek ezzel


akkor most mit tegyek? viseljem el hogy cseszegetnek vagy van valami olyan festék lemosó,ami nem károsít?


13l


2011. szept. 19. 17:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Milenne, ha befestenéd a hajad, olyan színűre mint amilyen eredetileg is? úgy hagyhatod hogy lenőjön, mert nemlátszik...
2011. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
13évesen már fested a hajad? úgy kell azt.
2011. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

17:49 köszi de pont ez az hogy nem akarom befesteni mert attól megroncsolódna :/


17:50 igen,úgy kell,miért? :) inkább legyek olyan mint az osztálytársaim,hogy dugassam magam meg cigizzek? köszkösz de nem

2011. szept. 19. 17:52
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 13 éves koromba biztos nem engedték volna meg, hogy festessem a hajam.
2011. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem meg megengedték, ennyi. Nem értem, miért kell mindig, mindenkinek bejelenteni a hülyeségeit; kb senki sem kérdezte.

Amúgy meg mondd meg nekik, hogy le akarod növeszteni, oszt cső.

2011. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

18:00 köszi a választ :)


már mondtam nekik de erre is az volt a válasz hogy -De akkor is fesd be!!!!


de mindegy :/


majd megpróbálom valamivel világosítani ..pl baba olaj...:P

2011. szept. 19. 18:04
 7/20 anonim ***** válasza:
sza.rra sem mész a babaolajjal. fesd be világosbarnára, úgy nem lesz gáz.
2011. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de én MÉG MINDIG nem akarom befesteni
2011. szept. 19. 18:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam amikor feketére festettem. De nem is ez a lényeg. Nekem most is fekete és nekem is szőkésbarna hajam van így nagyon elüt és szerintem igénytelen is. Engem ilyenkor mindig azzal szívatnak, hogy kopaszodom =). Szerintem is fesd be egyszer olyan színűre mint az eredeti hajszíned utána már nem kell. Nem attól az egy festéstől fog tönkremenni a hajad.
2011. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Világosbarnából sötétbarnát festék nélkül is lehet csinálni a tövén, kimosódó habokkal, amikben semmi sincs az égvilágon ami roncsolna.

Mondjuk elég sokszor kellene használni és sokba kerülne, az tuti.

Én is jártam így, én is ezt csináltam, hogy a lenövő töveket beszíneztem. Feketét növesztettem le világosbarnáról, nem volt egy egyszerű menet, de azért jobb volt így, mint az hogy kopaszodónak látszódjak (mert kb erről volt szó, súlyos volt).

2011. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!