Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van az arcbőrömmel?

Mi van az arcbőrömmel?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és 2 éve tele van a homlokom apró kiemelkedő pöttyökkel.Libabőrösnek néz ki,némelyik pedig fekete fehér miteszer,viszket és ég.Néha átterjed az arcomra is,olyan mintha ragyás lennék.Sosem volt gondom a bőrömmel,soha nem volt pattanásom sem.Most hetente ki kell gőzölnöm és ki kell nyomkodnom,de visszajönnek 1 hét alatt.Ha nem "kezelgetem" akkor még több van és a szemem közelébe is terjednek.Bőrgyógyász,kozmetikus nem tudott segteni.Ja és emellett nagyon száraz a bőröm,viszket(mégis hogy lehet egy extra száraz bőr miteszeres?).Van másnak is ilyen az arcán?Mit tehetnék ez ellen?
2011. szept. 17. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress fel másik bőrgyógyászt, kozmetikust, mert olyan nincs, hogy nem tud segíteni. Olyan viszont van, hogy nem jól végzi a munkáját. Nekem kiütéseim voltak, elmentem 3 bőrgyógyászhoz, az egyik szerint valakitől örököltem és sose fog elmúlni, a másik szerint hormonprobléma, de majd elmúlik, a harmadik aztmondta, hogy rovarcsípés miatt jöttek ki.. aztán a 4. volt a jó választás. Igaz, sokat rohangáltam hozzá, de mindig tudott más lehetőséget mondani, és a végén kiderült, hogy egy tusfürdő miatt jött ki, mert olyan anyag volt benne.. felírt kenőcsöt, 2 nap 1 db-ot se találtam.. szóval ki kell fogni a jó orvost:)

egyébként a pattanásaimmal is jól megjártam, először a kozmetikus azt mondta, hogy nagyon sok van nem tudja kinyomkodni, menjek bőrgyógyászhoz. az azt mondta hogy tisztíttassam ki.. visszamentem a kozmetikába, hogy kezdjen valamit, erre mondja, hogy menjek bőrgyógyászhoz. mondom onnan jövök.. erre ő "Jaa hát akkor menjek el másik kozmetikushoz, mert ő ehhez nem nyúl"...:/ kedves emberek:S

2011. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát nekem a bőrgyógyász lefagyaszgatta.Nagyon csúnya volt,bepirosodtak.Mire begyógyult,már jöttek ki újabbak.Ja és ébredés után reggel semmi nincs az arcomon,éjszaka visszahúzódnak.Napközben jönnek elő,főleg estére.Én már megjártam és abban hiszek hogy az orvosok nem tudnak segíteni.Minden hétvégén ezzel kell töltenem az időmet.
2011. szept. 17. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy érzékeny a bőröd.Olyanon kellene gondolkozni mi az ami az arcodat éri munkahelyen,kozmetikumok.Sanszos,hogy valamelyik okozza,ja és egy vérkép sem ártana.
2011. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!