Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhetett az arcbőrömmel...

Mi történhetett az arcbőrömmel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra tiszta kiütés lett az arcom. halvány piros mitesszerre hasonlító kis "pöttyök". Minden héten egyszer tisztítom az arcom bőrradírral, meg ilyenekkel.És tegnap este észrevettem a kiütést.

szerintetek ?


2011. jan. 3. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár allergiás reakció is lehet, ettél-ittál, használtál valami újat?
2011. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is allergiás reakció lesz.Én igy jöttem rá,hogy allergiás vagyok az eperre,velem is ez volt.
2011. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez sztem is allergia..nekem olyan kajától jött ki amiben gomba volt...
2011. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz vagy a háziorvosohoz.Valami krémet fog felirni és allergia ellen gyógyszert, és valószínűleg elküld allergiavizsgálatra, mert lehet allergiás vagy valamire,és az jobb ha kiderül.
2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Háát igazából, semmi újat nem ettem, nem ittam és új kozmetikai terméket sem használtam.De van benne valami ugyanis,most odafigyeltem mit eszek meg ilyenek és kezdenek eltűnni. Se sminket nem használtam semmi. Csak most ugye az a baj hogy fogalmam sincs mitől jöttek ki.

Köszönöm mindenkinek :)

2011. jan. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!