Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinál majd a kozmetikus...

Mit csinál majd a kozmetikus az arcbőrömmel? 13L

Figyelt kérdés

Anyu bejelentett kozmetikushoz szemöldökszedésre,meg ,hogy a bőrömmel csináljon valamit,mert elég zsíros,meg mitesszeres néhány helyen.Azt mondta 3300 megcsinálja,de mégis mit fog csinálni?

Előre is köszii.:)


2010. júl. 28. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

kitisztítja a bőröd...^^ én se voltam még amúgyXD nem is tudom minek írok:Stalán azért mert szeretnék menni csak anya nem jelent be:( 16/L de azért neked sok sikert!

Amúgy a szemöldökszedés eleinte picit fájni fog de hozzászoksz(=

2010. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kinyomkodja a mitteszereket, lekezeli krémekkel, majd meglátod milyen szépen letisztul a bőröd egy pár nap múlva. a szemöldököd meg ápolt hatású lesz, kicsit fáj, nem vészes, ki lehet bírni. az én kislányom is volt, kb. 3 hete (14 múlt) és most olyan szép sima az arca bőre!
2010. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Aha gondoltam,hogy fáj majd,de csak megszokom majd:S

Én is most megyek először,mert eléggé zsíros a bőröm,aztán a krémek sem hatnak,meg semmi.

2010. júl. 28. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Elösször feltesz pár pakolást hogy megnyissa a pórusaidat, azután gőzölnöd kell egy 10-15 percig. Utánna kinyomja a miteszereket, az összeset... nekem nagyon fáj még midndig pedig már több mint 2 éve járok, de ki lehet bírni. Utánna pólus összehúzó krémeket rak rád, és ennnyi nagyjából. A szemöldökszedésre, nekem az első kozmetikus gyantával szedte, és utánna kicsit csipesszel, az nem fájt annyira, de a mostani kozmetikusom szerint az ráncisítja a bőrt...:/ tehát ő csippesszel szedi, ez picit jobban fáj, de ez sem vészes. Ezután (nekem legalábbis) felken egy pakolást aminek estig rajta kell lennie. éshát ennyi. De ha mondod neki hogy most voltál elösször és nem ilyen kis bunkó kozmetikushoz mész biztos elmondja hogy épp mitcsinál.:)

Sok sikert:)

2010. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Majd szólok akkor neki,egyébként elég kedves,fiatal lány.
2010. júl. 28. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljes arctisztítás ez, úgy megy valóban, ahogy a 21:03-as írta. Én 12 évesen mentem először, 2-3 havonta szoktam elmenni, de már fél éve nem voltam, mivel megvannak hozzá a krémjeim itthon s rájöttem, hogy ugyanúgy magamnak is megtudom itthon csinálni. Először arcradír, pakolás... vizet forralok, leveszem, műanyag tálba átöntöm, kamillás filtert teszek bele, 2szer 3szor 10 percig fölé hajolok, törülközővel, s utána megtörlöm az arcom s újra, tehát így 2-3szor 10 perc.:) Minél tovább gőzöljük, annál jobban fellazulnak a pórusok, s annál kevésbé fog fájni. Mikor először voltam vele kozmetikusnál, sikítani tudtam volna időnként, azóta teljesen megszoktam és alig fáj... mellesleg nagy a fájdalomküszöböm, szóval szerintem nem nagy dolog :D. A szemöldökömet mindig csipesszel szedtem én is meg a kozmetikusom is, nekem egyáltalán nem fáj, sőt, szeretem kiszedni magamnak. :D

Amúgy ez az arctisztítás nálam 2 óra szokott lenni és közben jókat beszélgetünk.

És annyi, hogy utána másnap még kicsit piros az arcom 1-2 helyen.

De ennek az egésznek csak akkor van értelme, ha te is otthon majd foglalkozol a bőröddel.

2010. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Szeretnék itthol is foglalkozni vele,de szerinted milyen krémet,tonikot vagy egyáltalán mit vegyek?És milyen márkájút?

Előre is köszi!

2010. júl. 28. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle,ő tud adni amit az arcodra is fog használni.Így úgy tudod ápolni ahogy a kozmetikus tenné.
2010. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 29. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
szemöldök szedés nekem egyáltalán nem fáj pedig először csináltaa kozmetikus.arckezelés fájdalmát kozmetikusa válogatja:)
2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!