Mi van ha rossz lesz?

Figyelt kérdés
hosszú hajam van kb válltól még 15 centi. le akarom vágatni bubisra, és elképzeltem magamon szerintem tök jó lesz, meg egy új egyéniséget is adhatok magamnak. a fodrász mindig rövidebbre vágja mint ahogy szoktam kérni, hogy magyarázzam el neki hogy pont addig érjen ameddig? csak félek hogy teljesen mást fog csinálni mint amit akarok, de képet azért viszek. mindenki ellenzi hogy levágassam a hajam, de ez így még izgalmasabb meg sokan levágják én is könnyebben tudnám kezelni érdekes módon eddig növeszteni akartam xd és ha rossz lesz a hajam, nem is olyat amilyet vártam mit tegyek? :/
2011. szept. 17. 12:06
 1/9 A kérdező kommentje:
16L
2011. szept. 17. 12:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyél be a képet, úgy a legegyszerűbb.
2011. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...életemben 3szor voltam fodrásznál. ebből 2 vágás volt (rohadtul elcseszték.) a 3. pedig egy frizura amit a szalagavató miatt akartam megcsináltatni...a végén egy sz@rkazallal a fejemen futottam haza a városban és úgy néztem ki szalagavatón mint egy idióta. persze a hajamat szétszedtem de elvette a fodrászkodás minden időmet h akármit is kezdhettem volna magammal.

tanulság: soha a büdös életbe nem megyek többet fodrászhoz! jah és mind3 alkalommal másnál voltam hátha nem olyan béna mint az előző - tévedtem.

2011. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy ne merje rövidebbre vágni...ha mégis rövidebb lesz, akkor meg tűzd fel addig, amíg meg nem nő =)
2011. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy kérd meg valamelyik okos kezű barátnődet, ismerősödet, aki le tudja vágni, hogy segítsen, vagy jelentsd be a fodrászodnak, hogy csak akkor fizeted ki a munkáját, ha úgy és akkorára vágja le, ahogy azt te kéred, mert nem akarsz elcseszettt frizurával mászkálni, akkor inkább mást választasz. Akkor szerintem jobban fog vigyázni, és kevesebb az esélye, hogy elrontsa!
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyit tudnak egyesek problémázni a hajon... :/ vágasd le, persze - ki. fog. nőni. újra.

A haj az egyik legkönnyebben megváltoztatható külső tulajdonsága az embernek, és pont erre való az élet nem? hogy kockáztassunk, legyünk merészek, vállaljunk be dolgokat, pláne ha semmi hátrány nem származik belőle. Ha szép vagy, a bubival is az leszel.

2011. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm hogy írtatok:) anya azt mondta hogy szép arcom van és minden jól áll. hát remélem hogy tényleg jó lesz :D
2011. szept. 17. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma voltam fodrásznál én is levágattam rövidre a hajam és én is paráztam, hogy jól-e fog állni, de tök jó lett nagyon kényelmes, ha látod, hogy már rövidebbre akarja vágni, mint akarod, szólj neki, hogy nem akarsz rövidebbet:D
2011. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmm köszi:)
2011. szept. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!