Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lesz a hajam? Tovább lent!

Milyen lesz a hajam? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Barna hajam volt aug közepén lett befestve sötétszőke színűre de már nő lefelé és szeretném világosítani egy-két fokkal. Vettem világos szőke hajfestéket de félek, hogy sárga színű esetleg arany beütése lesz a hajamnak. Szerintetek?
2011. szept. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sötétebb színre nem lehet festeni, mert nem lesz semmi látványos eredménye. Csak világosról lehet sötétebbre festeni. Fordítva csak leszívással lehetséges eredményt elérni.
2011. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem most sötétszőke és világosat festek rá tehát nem lesz látványos eredmény...viszont attól félek, hogy sárga esetleg ilyen arany beütése lesz...lehetséges?
2011. szept. 16. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Sárga lesz, ez szinte biztos... nekem sötétszőke hajam volt, fokozatosan festette fodrász teljesen szőkére. Aztán tönkrement a hajam a vasalástól és festéstől (bár már akkor is 3-4 havonta festettem) aminek az lett az eredménye hogy nem festhettem egy darabig. A lenövésem dobozos festéktől először arany színű lett, nem volt csúnya de szép se... fodrász tudta úgy megcsinálni hogy ne csibesárga színt kapjak.
2011. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha veszel egy olyan festéket amire az van ráírva hogy világos hamvasszőke vagy simán hamvas szőke akkor tuti nem lesz sárga... nekem évekig szőke volt a hajam és a legelején úgy kezdtem hogy világos barna volt a hajam és befestettem ezzel a hamvassal és gyönyörű színe lett ha esetleg mégis befestenéd azzal amit megvettél utána menjél rá a hamvas szőkével és nem lesz sárga színe!! Egyébként most sötét barna vagyok és nagyon tetszik :)
2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most akkor tuti sárga lesz jézusom:SSSS???? mert mindenki mást mondd:/ Köszönöm a válaszokat amúgy hamvasat kellett volna vennem...bár a blokk még megvan dm-be kicserélik?
2011. szept. 16. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

hát azt nemtudom.. de jobb ha eszel inkább még egy hamvasat és esetleg ha nem tetszik csak ráfested még majd másnap szerintem így csináld nem drágha párszáz forint!

[link]


[link]


inkább a másodikat ajánlanám gyönyrű színe van!!

2011. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akartam szőke lenni nem is lettem és nem is lettem sárga hál'istennek.

Természetes világos barna színem lett:)))

2011. szept. 17. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!