Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nő tovább a hajam?

Nem nő tovább a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Hát az a bajom, hogy lapockáig ér a hajam és már nem nagyon nő. Ritkán vasalom, szárítani is csak akkor szoktam, mikor kell valahova siessek. 4 havonta vágatom a hajam, mert nem nagyon szokott töredezni. Vékonyszálú szőkésBarna vagy világosbarna hajam van. Nagyon szeretném legalább mell alá megnöveszteni(még kellene 8 cm). Tavaly le volt vágatva kicsivel váll alá és kb.3 és fél hónap alatt meg is nőtt a lapockámig..elég gyorsan nőtt. Azóta nem nő semmit.:(( Mit kellene tegyek vagy egyek ahhoz, hogy nőjjön a hajam? Ricinusolajat is használok nem olyan rég óta, eddig nem látok változást. Mi a véleményetek a dm-es Das gesunde plus haar vital komplexről? Érdemes lenne megvennem? (ja, és a hajamat nem festem)


Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 30. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne vágasd a hajadat 4 hónaponta. mióta használod a ricit?
2011. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hete.:D Így is 2-3 havonta ajánlatos hajat vágatni, de nekem a 3. hónapban kezd el töredezni és a 4. hónapban vágatok belőle 1 centit. Szerintem az nem sok. De köszi a választ, várom még a többi választ is.:)
2011. ápr. 30. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
ja én nem szoktam elmenni levágatni:O am képzeld én is vettem ricit, mondjuk egyszer használtam eddig. te 1 héten 2× használod? én 1× használtam eddig, de áll.ha növeszteni akarod ajánlatosabb az 1 héten 2×ri használat:) nekem is kb addig ér a hajam mint neked, és iszonyat lassan nő://
2011. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónap alatt öt centit nőtt a hajam a ricinusolajtól, és hetente egyszer használom. :) Elég látványos a változás, szerintem folytasd, mert ezt kúraszerűen kell használni. :)
2011. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!