Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy az gyógyszert...

Lehetséges, hogy az gyógyszertől van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kevés a vas a véremben :/ kaptam rá 1 gyógyszert, na most amióta szedem, azóta 3-4x eresére nőttek a pattanások az arcomon.(még csak 4 napja szedem).Nah és az lehetséges h allergiás vagyok rá vagy vmi iesmi? Vagy 1xerűen most ennyi jött ki rajtam?
2011. szept. 15. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz rá? Olvasd el a papírt, amit mellékeltek hozzá, ott biztos le van írva, h okozhat-e allergiás reakciót, abból megtudhatod, hogy ez a gyógyszer miatt lehet-e vagy nem. Ha igen, menj vissza az orvosodhoz :)
2011. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azok tényleg pattanások, nem valószínű, hogy a vastól van. Inkább hormonális okai vannak. A vas mellékhatása leggyakrabban a székrekedés. Bár valakinél pont ellenkezőleg... Egyéni. De pattanást, azt nem lehet tőle kapni.
2011. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!