Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van olyan aki...

Szerintetek van olyan aki direkt növeszti a hónaljszőrét hogy utána befonja?

Figyelt kérdés
mert osztálytársamék mesélték hogy régen látták a tv-ben hogy valami kínai vagy milyen asszony megnövesztette a hónaljszőrét amíg ilyen 1 méteres lett neki és befonta és azt hitte hogy az milyen szexy ......
2011. szept. 14. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljszőr nem nő 5-8 centinél hosszabbra.
2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és amúgy hogy lehet megnöveszteni? xdd mármint én nem akarok csak kiváncsi vagyok xD
2011. szept. 14. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne borotváld le. De egy méteresre nem fog megnőni, egy idő után kihullik magától (az említett 5-8 centi után, bár inkább előbb), rövidebb az életciklusa sokkal, mint a hajnak.
2011. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ezzel az erővel fél Magyarországnak méteres hónaljszőrrel kellene mászkálnia :)

Nem, kérdező, az osztálytársaid csak nagyot akartak mondani.

2011. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem :))

bár azért fura lett volna ....xddd

2011. szept. 14. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát amilyen mindenféle beteg emberek vannak, ezt is el tudom képzelni :D Mondjuk tegyük fel van egy különleges ember aki 15 cm-re meg tudja növeszteni a hónaljszőrét, azt már be is lehet fonni. : D
2011. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát jah :D


én a helyébe szőke melírt festenék bele és feltupíroznám mint az imúknak

2011. szept. 15. 12:55
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs,az imók akart lenni :D
2011. szept. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!