Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcradírtól új ragyák...

Az arcradírtól új ragyák jönnek ki! mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

radír után hidratáló. mit csináljak? tonizáljak is? mi mire való? segítsetek. alapból nincs rossz bőröm, de mensi előtt előjön sok. mik ezek a lépések , hogy használjam a termékeket? néhol zsíros, néhol normális a bőröm, a pórusaim tágak, az orrom full mitteszeres. köszi!


21/l


2011. szept. 10. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás vagy valamelyik kozmetikumra? Vagy ennyire begyulladnak a pórusaid? Lehet 1-2 alkaommal kozmetikushoz kéne menned, aztán utána már tisztán lehet valamennyire tartani ezekkel az arcod.
2011. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom, havonta 3 hétig tényleg olyan szupertiszta az arcom, aztán ezek gyorsan előjönnek :(
2011. szept. 10. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg a hormonok akkor. Én anno bőrgyógyászhoz mentem a pattanásaimmal, nekem a Zynerit és a Lubex Emulsio segített valamennyit. Lehet neked is írnának fel valami jót.
2011. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szoktam feliratni zyneritet, az tényleg durva, csak nagyon éget, és szárít, lemezekben esik le tőle a bőröm, az megint nem jó. igazából lehet elrontok valamit, mert nem tonizálok, ez mennyire fontos? nem értem a bőr működését, és a termékek hatékonyságát. valaki le tudja írni, hogy milyen sorrendet kövessek sminklemosástól egészen a hidratálásig? köszi.
2011. szept. 10. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az arcradír átka,hogyha nincs megfelelően letisztítva utánna eltömíti a pórusokat.Igen,mindenképp át kell törölni tonikkal.
2011. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 11. 10:13
 7/8 A kérdező kommentje:
na most letisztítottam a szemcséssel, de csak nagyon finoman, és után egy szemcse nélküli géles arclemosóval is, amire az van irva, hogy cleanser & toner. mert nincs kéznél csak tonikom. amíg nem veszek, ez a 2in1 cucc jó?
2011. szept. 11. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,bármi ami utánna alaposan leszedi.Ilyen az arclemosó is.
2011. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!