Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajszik ti mit csináltok,...

Csajszik ti mit csináltok, hogy ha ilyen a hajatok?

Figyelt kérdés
Megmosod, tök jó meg minden, aztán mondjuk úgy két nap múlva elkezd zsírosodni, lelapul a töve, de a vége meg olyan szálas...:S szétáll...szóval iszonyú hülyén néz ki...összekötni nem akarom, mert attól csak jobban zsírosodik, meg nekem pl. sebesedik a fejbőröm, megmosni megintcsak nem akarom, hiszen a végének nincs semmi baja, meg attól megint csak zsírosodik...mármint a sok mosástól...hogyan oldjam meg, hogy egységes legyen?? leginkább a végével van gondom, hogy szétáll mindenfelé.
2011. szept. 9. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
mielőtt valaki írná: levágatni még nem tudom, mert pont most növesztem, a rövid haj nem áll jól:S
2011. szept. 9. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ezen a problémán az segített, hogy megtaláltam az ideális sampont, és az, hogy hajvégekre külön, nem kimosós ápolót használok.
2011. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen az enyém is...hát, mindent próbáltam már, jelenleg felfogom több kis copfba és úgy alszom, így reggelre nem lapul le. Úgy fogom fel, hogy a fejtetőmön az elejét meg arcom oldalán lévő tincseket, és hátul végig a fejemen mondjuk 3 copfban lefelé az egyre lejjebb lévőket.


Nekem a hajcsavaróban alvás helyett ez az egyetlen ami bejön. Vagy ha éjjelre befonod, de akkor meg ugye hullámos lesz és azt nem akarom.

2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, én Schauma barna kupakos samponra váltottam, 2 naponta mostam és most már kibír 4-5 napot is mosás nélkül, és nem áll szét a vége, nem zsírosodik, pedig balzsamot is használtam rá. Hogy ne lapuljon le, én még azt tudom javasolni, hogy fejjel lefele, vagy körkefén szárítsd a hajad (:
2011. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megmosom, teszek rá hajhabot, majd befonom. A hajvégeket minden nap kókuszolajjal kenem így soha nem szárad ki és a töve is nagyon jól bírja a hajhab és a fonás által generált volumentől. 4 naponta mosom a hajam.
2011. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!