Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös vagyok. Mit...

Nagyon szőrös vagyok. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Apukám is nagyon szőrös (de nagyon, tényleg!) és én nekem is sötétbarna hajam van és a szőröm is mindenütt nagyon erős, has, hát, felkar,alkar,comb. Tehát szinte mindenütt. Ez lehet valami hormonzavar, és gyógyszerrel lehet rajta változtatni, vagy ez örökölt? :S

Anyukámnak hiába mondom hogy zavar, már sírtam is miatta sokszor, rövidujjút fel sem veszek csak pulcsival, de ő mindig azzal jön hogy ó dehogy vagy szőrös, hol van rajtad szőr? Te tiszta dilis vagy. Pedig a hasamat és az alkaromat epilálom és a combomat is borotválom, ő ezt mind látja de akkorse akarja belátni (vagy nekemnem akarja mondani?) hogy tényleg nagyon szőrös vagyok.

Mit csináljak szerintetek? :S Az egész testemet nem akarom gyantáztatni, végleges szőrtelenítésre meg nincs pénzem.


2011. szept. 6. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Ja mutasd meg dokinak! Ha a hormon vizsgálat azt mondja normális, akkor még mindig a bőrgyógyász számos jó dolgot tud mondani.

Bőr- és nemigyógyász kozmetológus az összes bőrgyógyász végzettsége. Csak rövidítik mer túl hosszú a név.

- Bőr- és nemigyógyász ->kozmetológus<-. -


Legegyszerűbb ha egyből bőrgyógyászhoz mész, nem kell beutaló oda.

2011. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod is és megoldás sem rá pasit könnyen találsz majd. ;)
2011. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
pedig egy ideig gyantázni kéne, mert eléggé gyengíti a szőrszálakat. amúgy szerintem a hormonok miatt, de ha nem csinálsz vele valami így marad és nem előnyös egy nőnek
2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha tudnám hogy kezelés után gyengülne ha legyantázom akkor megtenném, csak úgy nem szeretném hogy leszedem és egész életemben csinálhatom...

Majd felvetem anyumnak hogy esetleg menjünk el dokihoz.

A kezem kb. így néz ki (persze már leszedtem)


[link]


De ha csak a kezem lenne ilyen, az nem zavarna mert azt még leszedem, csak az a baj hogy máshol is..:/

2011. szept. 7. 19:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért kéne ugye elmenni megnézni, mert ha hormon probléma akkor ez csak erősödni fog ha nem kezdtek vele semmit.
2011. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!