Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borom vilagos mondhatnam...

A borom vilagos mondhatnam nagyon vilagos napon is nagyon nehezen barnulok, inkabb pirosodok. Szolariummal konnyebben lebarnulnek?

Figyelt kérdés
A tavaly voltam egy kirandulason ahol nagyon leegtem es msot ahogy napoztam azt tapasztaltam hogy sokkal hamarabb barnulok,de nekem ez sem iagzan eleg.Szolariumba hamarabb lebarnulnek?Esetleg latvanyosabban?( es eleg sok anyajegyem is van ez jobban veszelyeztetne?)
2009. ápr. 20. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Lebarnulnek*
2009. ápr. 20. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy a szoli olyan jó ötlet. Barátomnak is nagyon világos bőre van, éppen ezért csak 5 percre ment be szolizni, de így is nagyon leégett...

Szerintem jobban jársz, ha szép fokozatosan napon barnítod a bőröd, hiába több idő lebarnulni, de tartósabb, mint a szoli!

Ja és kend be magad fényvédővel!

2009. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoliba úgyanúgy leéghetsz mint a napon. Kend be magad magas faktorú napozókrémmel és egyszerre csak kis ideig legyél a napon, fokozatosan napozz. A pirosodás elöbb-utóbb bebarnul. Ha már egy kicsit barna vagy akkor meg utána nem égni fogsz hanem tovább barnulni, persze csak ha nem órákat vagy a napon, mert úgy ugyanugy leégsz.
2009. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barnítós testápolókhoz mit szólnál?
2009. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.En sem tartom jo otletnek a szolit mert h rossz a bornek meg sok ismerosom jar rendszeresen es nagyon ronda tole a boruk nem szeretnek olyan lenni.De gondoltam ha az az utolso esely akkor kiprobalom,de azt hiszem inkabb leszek turelmes es kicsiket napozgatok.
2009. ápr. 20. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb kimentem napozni fél órára, iszonyatosan fog a nap most! Szóval tényleg napozz, ne szolizz! :)

(1. voltam) :)

2009. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!