Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriummal kapcsolatos...

Szoláriummal kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon fehér,mégsem vagyok barna.Szeretnék szebb színt mert ugy gondolom ez a színem oylan sápadt hatást ad nekem:(Persze ésszel!!!Hallottam ezekről a szoli krémekről,hogyha kened magad vele szoli előtt vagy után hamarabb barna leszel,és még ápol is.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan?Ki mennyit jár és mennyire láccódik meg rajta?Tisztában vagyok azzal,hogy káros,de nem heti 5 alkalommal szeretnék menni.Köszönöm a válaszokat előre is.
2010. ápr. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szijja! Épp jövök a szoliból! :) én moost egy elég erős gépben voltam 20 percet. mindenki hünnyög h ez rengeteg, de én kicsikétse mégcxsak piros se leszek, csak csokibarna! :))) sztem kezdd (mindenképp drága, jó helyen) olyan 10 perccel. a 6nagyon kevés.. aztán monjduk 3 alakalom után 15 , max 20..:)) én csupán szolizás után sima nivea testápolot használok!:) és már igy teveasz elejnn csokibarnavagyok!:)
2010. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sziaa:)Hű de jó neked:)Nos én tegnap voltam 9 percre a csokicsős szoliban,nem égtem meg:)Bár ugye nem láccódik még:(Te hova jársz?:)Köszi a válaszodat:)
2010. ápr. 8. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Napfényíze szoliiba:))
2010. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)Bár én Budapesti vagyok:( De majd körbekérdezek:)Gondolom ahol drágább az jobb szalon:)Köszi még1x:)
2010. ápr. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!