Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi jobb, ha kinyomja az ember...

Mi jobb, ha kinyomja az ember a pattanást, vagy ha nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
állítólag nem, de én mindig kinyomom:)
2009. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászok, kozmetikusok azt mondják ne nyomkodd, de szerintem meg jobb, ha kinyomod :S :D
2009. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni. Valamelyiket kinyomod, és nem történik semmi, egyszerűen újratermelődik. Aztán van olyan ami elmúlna magától de mivel megnyomorgatod begyullad. Aztán van hogy nyomkodod minden nap, lejön a bőr, bevarosodik, lejön a var, megint kinyomod, megint begyullad, var, lejön, kinyomod... és ezt húzod addig amig fel nem fogod hogy nem kéne nyomkodni. :) Én egyébként nagyon nehezen állom meg hogy ne nyomjam ki és ezzel elég csúnya sebeket csinálok állandóan...
2009. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

azt mondjál nem szabad kinyomni,mert:

-elfertőződhet,

-nem tudjuk pontosan,hogy kell nyimoni és még nagyobb gyulladást csinálhatunk magunkat.(kozmetikus mondta ezt a bnőmnek.)


Egyébként én próbálom megállni,h ne nyomjam ki.Én szerencsés vagyok,mert ritkán van pattim.Én néha kinyomom utána lekezelem...

2009. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikailag még mindig jobb, ha kinyomod, mint ha a sárga gennyes pöttyök figyelnek a fejeden :) !

Nekem nagyon bejött, hogy amikor már sárga, akkor pontosan a sárga közepére, óvatosan, lassan, hogy ne túl mélyre menjen, egy vékony, hegyes gombostűt szúrok, persze lefertőtlenítem alkohollal, és ahogy a tűt beszúrom-kihúzom, utána nyomom csak ki, így a készített kijáraton át tud távozni a trutyi, nem gyűlik be, nem roncsolódik körülötte a bőröm, és ha eléggé kinyomod, nem is képzősik újra.

2009. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!