Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki a karon levő szőrszál...

Van, aki a karon levő szőrszálakat el szokta távolítani? Mivel és hogyan? Tényleg nagyon erősen és sötéten nőnek vissza? Mit csináltok, hogy kevésbé legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szőrös a karom, és sötétek a szőrszálak.:/ Nagyon zavarnak így nyáron, mert topban/pólóban/bikiniben vagyok, és mindenki látja, milyen szőrös...:( Van, aki szőrteleníteni szokta?
2009. ápr. 19. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én több mint egy éve gyantázom és már egyáltalán nem is fáj és alig nő ki, elgyengült és nekem is baromi sötét szőrös volt.:S Eleinte fájdalmas, de az epilátor még fájdalmasabb ha sűrű. Mindenképpen gyantát ajánlom eleinte, és azt is kozmetikus csinálja először szerintem.
2009. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!