Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki a karon levő szőrszál...

Van, aki a karon levő szőrszálakat el szokta távolítani? Mivel és hogyan? Tényleg nagyon erősen és sötéten nőnek vissza? Mit csináltok, hogy kevésbé legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szőrös a karom, és sötétek a szőrszálak.:/ Nagyon zavarnak így nyáron, mert topban/pólóban/bikiniben vagyok, és mindenki látja, milyen szőrös...:( Van, aki szőrteleníteni szokta?
2009. ápr. 19. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én epilátorral szoktam és sokáig sima. Nem fájdalommentes, de ki lehet bírni.
2009. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nos, gondolom először is nők válaszát várod, lehet kicsit kiábrándítalak :)


Nos, szerintem aki szőrteleníti, az valamilyen krémmel teszi - most nem akarok reklámozni... - Mert az más területekre nem igazán alkalmas (legalábbis abból következtetek erre, amit visszahallok), de erre és a lábakra elég jó.


18/f

2009. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
én úgy gondolom h nyáron gyantázni vagy epillálni érdemes, mert több ideig selymes mint a borotvával vagy szőrtelenítő krémmel. télen, meg akkor amikor már rövidujjú nem esedékes, akkor szerintem elég kozmetikussal világosítani a színét, és akkor nem kell 2 hetente megnyúznod magad ahhoz, h jól érezd magad a bőrödben :)
2009. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy télen nem csinálok vele semmit, mert akkor minek?:)
2009. ápr. 19. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Én inkább a gyantázást ajánlanám, egy hirtelen lehúzással sok szőrszálnak intessz búcsút, míg epilátor használata esetében szálanként tép.:) És talán tovább is tart, valamint előfordul, hogy némelyik szálat csak elszakítja. Hosszab szálak esetében inkább gyanta, rövideknél epilátor szedi ki jobban. A rövid nem ragad bele eléggé a gyantába, a hosszút pedig elszakítjak az epilátor.

Én magamnak csinálom, és gyantázok. És nem sötétedik meg.

2009. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. ápr. 19. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia


Azt írtad nagyon szőrös a karod és sötétek a szőrszálak. Szerintem akkor mindenképpen távolítsd el ilyenkor, ha zavar. Nem fog erősebben visszanőni, talán egy icipicit, de az nem jelentős.


Én epilálom, vagy borotválom mikor melyiket.

Régóta csinálom, amikor abbahagytam utána picit erősebben nőtt vissza a szőr, vagy csak nekem volt furcsa. De az pár hónap után beállt rendesen és ugyanolyan volt, mint előtte, vagy talán még világosabb. Egyébként ilyenkor nyáron kicsit kiszőkül a szőr a naptól, én azért is nem szedem már le. Habár gondolkoztam rajta.


Krémet szerintem felesleges oda használni, annyira sem fáj, mint a láb simán kibírod. Epilátor a legjobb szerintem, de borotvát is használhatsz. Gyantát még nem próbáltam, de az is jó lehet.


Utána le kell mosni langyos vízzel és jól bekrémezni, másnapra szép lesz. És ha gyantázol vagy epilálsz elég kb. havonta 1szer megcsinálni. Ha gyorsan nő akkor max 2szer.

2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sötét és erős szőrszálak vannak a karomon és én borotválni szoktam.Nem vettem észre,hogy erősödne.
2009. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Ha eltávolítom őket, akkot epilátor vagy gyanta lesz.
2009. ápr. 19. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem epilátor vált be, a gyanta után mindig ragadok. És a karomon úgy epilálok, csak párszor végighúzom rajta, kis pihéket szoktam hagyni.
2009. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!