Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan dolog, amit utáltok...

Van olyan dolog, amit utáltok a fodrászotokban?

Figyelt kérdés
minden apróság érdekel :) én is fodrász vagyok, próbálok mindig figyelmes lenni, de kíváncsi vagyok, hogy nektek vannak-e kellemetlen részek 1-1 hajkorona készítés közben!
2011. aug. 29. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy pár...


- az, hogy sokszor gyorsan akarnak végezni és nem úgy végnak, hogy először csak picit és utána igazítanak henm rögtön levág egy kicsit többet és persze utána ígyis úgyis igazítani kell, tehát a végeredmény rövidebb lesz


- sokszor hiába beszélünk meg egy időpontot, elszámolja magát a fodrász és sokat kell várni (értsd legalább 20 perc). Értem én, hogy így egy napra több vendéget tud beírni, de szerintem jobb lenne inkább ráhagyni egy kicsit több időt a vendégekre, hiszen egyrészt neki is ki kell fújnia valamikor magát, hogy rendesen tudjon dolgozni, másrészt egyik vendég se szeret várni...


- azt, ha úgy be van táblázva, hogy 1 héttel vagy még többel később kapok csak időpontot. Ha ilyen van, akkor nem megyek ahhoz a fodrászhoz inkább, mert hosszabb távon ha valami olyan van, hogy 1-2 napon belül kellene akkor nem számíthatok rá...


- ha spórol a hajfestéssel és emiatt foltos lesz a hajam (tudom, hogy ez nagyon nagy hiba, mégis sok fodrésznál előfordul sajnos)


- ha a végén, amikor már csak formázza a hajat túl sokmindent ken a hajamra, vagy ha túl sok hajlakkot fúj rá. Énis használok hajlakkot meg hajhabot otthon, de azért nem szeretem, ha a hajam úgy áll, mint a beton...


- ha hajvágáskor ritkítóollóval, vagy borotvapengével közelít a hajamhoz anlkül, hogy ezt előtte megkérdezte volna


- ha párkapcsolatokról vagy hasonló magánéleti dolgokról kérdez anlkül, hogy én azt szóba hoztam volna


- ha megbeszélünk valamit és nem ért egyet azzal, hogy mondjuk az a szín vagy fazon jól állna, de nem lebeszél, vagy másikat javasol, hanem önkényesen olyat csinál, amilyet ő gondolt

2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
arra figyelj,hogy tényleg annyit vágj le a hajából amennyit szeretne, meg pl nekem volt olyan,hogy túl sokáig maradt a hajamon a festék,és túl szőke lett a melír..
2011. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

- ami a legfontosabb: tényleg csak annyit vágj, amennyit a vendég szeretne! engem mindig megkopasztanak, hiába váltottam ezerszer fodrászt, mire egy jót találtam, az most kiment külföldre...

- a legrosszabb élményem most a legutolsó volt: a fodrász egyszerre 3 vendég haját festette, plusz egy barátnőjével dumált,én meg "mellesleg előre bejelnetkezettként időben" ott voltam nekem... Hiába van rövid, fiús hajam, amire legrosszabb esetben 15 percet kellene rászánni (csak egy vágást +vasalást kértem), kb. kétpercenként félbehagyott... de akkor se figyelt, miközben vágott mert állandóan a barátnőjével beszélgetett, kétszer meg is égetett a hajvasalóval...

amikor meg kapkodva épp rajtam kapkodott rekordsebességgel, már későn vettem észre, hogy az alapból szép dús hajamból semmi sem maradt, komolyan az a tipikus "párszál" hatás... :S

ahhoz a nőhöz se megyek többet...

+ az már nem is különösebben zavar, hogy egy fodrász nem kezd el velem beszélgetni, úgyse azért fizetem, de... amit az elköltözött fodrászomban szerettem, az az volt, hogy nem eset nekem mint az őrült, hanem néha megállt és megkérdezte, hogy "Vágjak-e még?", illetve a mikor a beszárítással végzett, hogy "Jó így?", és azt is megengedte, hogy én is korrigáljak, pl.: egyszer egy kissé hülyén állt a frufrum, és megengedte hogy besüssem olyanra amilyen magamnak szeretném...


Hosszan ennyi lenne :)


Azért örülök, hogy vannak még ilyen fodrászok, akiket érdekel az ember véleménye :)


l/19

2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!