Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan dolog, amit utáltok...

Van olyan dolog, amit utáltok a fodrászotokban?

Figyelt kérdés
minden apróság érdekel :) én is fodrász vagyok, próbálok mindig figyelmes lenni, de kíváncsi vagyok, hogy nektek vannak-e kellemetlen részek 1-1 hajkorona készítés közben!
2011. aug. 29. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ha többet vág le,mint amennyit én szeretnék...
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi! igen, erre már rájöttem, inkább hagyok több rossz részt, ha a vendég nem szeretne sokat vágatni. mindig megmutatom, hogy mennyi a max, és ahhoz tartom magam :D


jöhetnek még válaszok :)

2011. aug. 29. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha biztos vagy benne, h bénán fog állni, akk javasolj mást, de ne utóbb osszad, h megmondtad te előre... vagy ha mégis az eredetit akarja a delikvens, akk spórold meg a háténmondtamokat:D
2011. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ne jöjjenek be közbe a barátaid barátnőid akikkel jól elcseverészel de közbe figyelsz azért arra amit csinálsz, mert nemtom engem vhogy zavar hogyha bárki lát miközben a hajamat csinálják. nekem úgy ennyi lenne, mert egyébként imádom a fodrászomat:)
2011. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl. régebbi fodrász amikor mosta a hajam, a víz túlszaladt, és a sminkemnek annyi volt:D de nagyon durván, mint a panda:D mondjuk adott törlőt, de kicsit kellemetlen volt...:$ de nem érdekelt végülis annyira...:D

csak erre is jó, ha figyel vki:)

vagy pl. ha nagyon sokáig tartja a hajszárítót a hajam tövéhez, hogy már égeti:D de mondjuk ez csak akkor van, ha nagyon sokáig tartja ott egy helyben..

ennyi...:D

2011. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, mennek a kezek! :)
2011. aug. 30. 00:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt gyűlölöm mikor jön egy férfivendég és megszólal,hogy gyorsan megnyírja,hogy ne várjon.Akárhogy is én voltam ott előbb,ha 15 perc,ha nem.
2011. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha elkezdi mondani milyen kevés hajam van, és nincs tartása, meg milyen vékony szálú. Az az igazság mondjuk, hogy a fodrászom az egyik ismerősünk, és lehet, úgy gondolja akkor már meg is mondhatja a véleményét,amit már azért eddig is tudtam. De tényleg egy fodrásznak az a dolga, hogy az emberből kihozza a legtöbbet, és ne tiporja le még azt a kis önbecsülését is le, és a régi frizuráját se kritizálja.
2011. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én szeretnék beszélgetni a fodrászommal, de ő nem igazán kérdezget:D Csak akkor beszél ha kérdezem:D síri csendben ülni 2órát...nem túl mókás:D


Csak annyit vágj amennyit a vendéged kér!Szerintem ez a legfontosabb dolog.. mert ahányszor voltam fodrásznál mindig sírva jöttem el...csak azóta vagyok boldog fodrász után mióta a mostani fodrászom van:D ő mm pontosan annyit vág amennyit kérek.:)


Ajánlj neki termékeket, persze ne erőltesd ha nem akarja, de azért , hogy ha tudsz valamit ajánlani az csak jó.:D

Adj neki tippeket, amitől szebb lehet a haja, pl ne szárítsa, vagy ha annyira muszáj akkor hogyan... stb


kb ennyi:)

2011. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Törekedj arra, hogy csak rá figyelj!


Utálom amikor fodrászolás közben bejön valaki ismerőse, azzal két percet dumál, utána még egy másikkal sms-t vált, ja aztán egyszercsak gyorsan megnyírja valakinek géppel a haját (ahogy írták előttem is). Mert ezek nem tartanak sokáig, de ha összeadom az már sok....Volt hogy időre mentem valahova, de nekem kellett szólnom hogy legyen szíves kicsit rákapcsolni, mert már kb. az ötödik sms-re válaszolt vágás közben...meg kiszalad a gyerekért egy régebbi fodrászom, stb.

Mostani meg volt, hogy nekiállt egy másik vendég esküvői albumát nézegetni miközben már beültetett engem a tükör elé, hajvágásra készen (azaz nem a búra alatt töltöttem a 15 perc száradási időt, hanem már konkrétan kezdett volna vágni)


Érezze a vendég, hogy ha a "kezeid között" van, ő az első, nem minden más...

2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!