Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne menjek...

Mit tegyek hogy ne menjek tönkre a hajam?

Figyelt kérdés
Néhány hetet kórházban kellett töltenem, és ezért levárták a hajamat. épphogy a vállamig ér. Nekem alapjáraton mindig hosszú és egyenes hajam volt. De olyan gyógyszereket meg minden szir-szart kaptam, hogy megváltozott hajam. Az mellett hogy elég rövid, nagyon begöndörödik. Nem hullámos, GÖNDÖR!! Ezért hogy kinézzen valahogy, minden nap reggel vasalnom kell. Viszont nem szeretném hogy tönkremenjen a hajam. Van erre valami speckó sampon, hajvédő spray vagy bármilyen készítmény? Kérlek ne azt mondjátok hogy ne vasaljam, mert nagyon vészes és tényleg vasalni kell :S:S Előre is köszönöm. 16L
2011. aug. 26. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

én tapasztalatból mondom,hagyd azt a vasalót! nagyon árt a hajadnak. én mióta nem használom,már tökre rendbe jött. azelőtt nekem is nagyon töredezett volt. de ha nagyon szeretnéd vasalni,vannak erre speckó hajvédőszerek.

[link]

elég drága,de megéri...

2011. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 évesen meg majd sírsz mert hullik a hajad mint az atyaúristen és hiába akarod megnöveszteni nem akar megnőni és egyre ritkább... hidd el nem kell ez neked. ha nem szabályos-göndör a hajad akkor használj hajhabot és felejtsd el a hajszárítót is mert akkor sokkal szebb loknik lesznek.. próbáld ki csak 1x, hátha megtetszik!
2011. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat!
2011. aug. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!