Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal, hogy...

Mit tegyek a hajammal, hogy ne menjek tönkre rögtön?

Figyelt kérdés

Amikor el megyek bulizni, előtte ki vasalom a hajamat. De mikor odaérek, és el kezdek táncolni, begöndörödik, és össze vissza áll. Ha hajlakkot fújok rá, akkor is :/ Mit tegyek, hogy ne göndörödjön be a hajam? (mert úgy nekem nagyon nem előnyös).. Itthon ki vasalom többször? Vagy valami más?

Veletek nem szokott ilyen előfordulni?

Ja és sokszor a hajam tiszta víz, a melegtől:/ Viszont sok olyan is van, akinek semmi baj a hajával o: ..


2010. aug. 26. 00:13
 1/3 A kérdező kommentje:

*ne menjen


Bocsi, rosszul írtam a kérdésbe :S

2010. aug. 26. 00:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel, ahogy nedves lesz, már kezd hullámosodni, pedig egyenes amúgy a hajam. Én mindig buli előtt színezem, akkor tovább lesz egyenes és simán beszárítom, nem vasalom. Amikor meg megpihenek a buliban, akkor átfésülöm párszor a wc-n és már szebb is, van hogy csak úgy előkapom és áthúzom rajta párszor a fésűt :)))
2010. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy erős, extra tartású hajhabot kenek a hajamba hajmosás, balzsamozás után. Még amikor nedves a hajam. Megvárom amíg magától megszárad és eközben néha megfésülöm, hogy egyenesen száradjon. Ha kész, akkor megrzom a fejem előre-hátra, hogy a teteje dús legyen és ezután vasalom ki. Ha kivasaltam, akkor hajlakkozom, de csak messziről permetezve, hogy fésülhető és rugalmas legyen, mert az egyenes hajnak is rugalmasnak kell lennie.
2010. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!