Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra és annak hegeire?

Pattanásokra és annak hegeire?

Figyelt kérdés

Valami megoldás?

Bolti, házi lenne a legjobb.

Főleg hegekre. :S


2011. aug. 26. 12:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy megint írok, de szerinted az baj ha nem heti kétszer használom, hanem minden este? Csak mert nekem elég problémás a bőrőm, lehet úgy jobban hatna..
2011. szept. 4. 20:32
 12/20 anonim ***** válasza:
azt írja, h az első héten 2x-3x elég, gondolom, h szokja a bőröd, vagy nem tudom. :D én is így csináltam, aztán a második héttől mehet ahányszor akarod. én 5x szoktam használni. :) szerintem simán felkenheted naponta, aztán ha látsz javulást, akkor csökkented. :)
2011. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én ahogy megkaptam rögtön kezdtem használni, az ugye 5 alaklom volt, eddig semmi változás egyáltalán. :S Bár gondolom ez még normális, hiszen egy hét sem volt még, csak kicsit aggódok, nehogy ez is olyan legyen mint a többi, hogy semmit nem használ. Bár szerintem az én bőrőmmel van a baj, mert nagyon sok ilyen piros folt (heg) maradt meg van olyan ami már 1 éves is. :S

Azért még reménykedek, és köszi mégegyszer, többet már nem zaklatlak. :D

2011. szept. 5. 18:42
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem is 2 hét múlva jelent meg egy minimális változás... de legalább történt, nem úgy, mint eddig más termékekkel. valahol olvastam, hallottam, hogy a bőr havonta újul meg. szóval akár egy hónapot is várnod kell, mire látszódni fog valami. én 3 hónapot adok neki, h a változás feltűnő legyen, ha nem, akkor nem, többet nem veszek. viszont reménykedem, mert tényleg látszik már, h javulófélben van. mindenki azt mondja. :) na jó nem mindenki, csak aki lát púder nélkül is. :D azt tanácsolom, h várd meg az egy hónapot, aztán a hármat, ha addig se csinál semmit, akkor ez is kuka. türelem, türelem, türelem. :) nekem is régóta ott vannak amúgy, több idő kell. reménykedjünk! :)
2011. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nekem azóta se semmi.. :(

Neked milyen?

2011. okt. 3. 19:06
 16/20 anonim ***** válasza:

nekem elég fura változások történtek... a hegek mellett voltak kis mitesszerek (mint utóbb kiderült, ezek is kicsit be voltak gyulladva, szóval az nem is heg volt), azokat begyullasztotta még jobban, pattanás lett belőle, azok elmúltak és nem lett heg. a régi hegek szépen halványodnak, bár még nem az igazi.

sajnálom, h neked nem történik semmi... továbbra is azt tanácsolom, h várjál 3 hónapot, aztán majd meglátod. mit használsz még mellette? lehet, h még mindig gyulladásban van az arcod valami miatt. majd írd meg kérlek!

2011. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mellette csak garnier arctisztitó tonikot használtam, viszont most kb. egy hete elkezdtem a garnier exfobrushert is használni, ami egész jó, bár eléggé szárítja az arcot. :S

Használom még a csokis arckrémet, ezt az tubust már elhasználom. Még azért bízom benne, lehet én várok túl sokat, mert a képek amik azon az oldalon voltak, nagyon nagy változást mutattak már egy hónap alatt.

Nekem amúgy a mitesszerekkel sem csinált semmit, nem lett belőlük pattanás, de el sem múltak. :S

2011. okt. 13. 21:36
 18/20 A kérdező kommentje:

Ja és ez lemaradt, hogy te mit használsz még mellette? Lehet én csinálok valamit rosszul.

Amúgy úgy szoktam hogy szappannal szoktam arcot mosni mert az elvileg szárít. és utánna a tonik amit mondtam, meg az exfrobrusher + a csoki arckrém esténként.

2011. okt. 13. 21:38
 19/20 anonim ***** válasza:

nekem a garnier konkrétan tönkretette a bőrömet. hámlott, viszketett, még több pattanásom lett, de olyan, h ki se tudtam nyomni, annyira fájt, mellette pedig rengeteg mitesszer alakult ki. másnak lehet, h használhat, de eddig akiktől hallottam/olvastam, nem sok embernek vált be.

én most az alverde pattanás és mitesszer ellenes termékeit használom. nincs benne semmi olyan anyag, ami káros lenne. azóta nincs pattanásom, csak mitesszerem, de azt havonta kitisztítom és nincs vele probléma. nekem a hegek halványodtak, még mindig látszanak, de már ilyen kis gombostű fejnyi pöttyök. ha rakok rá púdert nem is látszik.

amúgy nálad biztos az is közrejátszik, h pont abban a korban vagy, amikor bármit csinálsz sajnos, nem használ semmi, mert a hormonokat nem lehet krémekkel befolyásolni.

szóval először is azt tanácsolom, h ne használj ilyen garnier és társait. nem feltétlen kell alverdét használni, de olyan legyen, ami nem szárítja ki a bőröd és nincs tele szaro kkal. kozmetikus pedig sosem árthat, na meg persze a lényeg, h majd kinövöd. használd továbbra is ezt a maszkot, várd meg ezt a 3 hónapot, aztán majd meglátod még. ha nagyon nem működik a dolog, akkor menj egy bőrgyógyászhoz. sajnos nem tudok és nem is akarok több tanácsot adni, mert nem vagyok szakértő, ezek csak a saját a tapasztalataim. tartsd be a normális étkezést, sok víz ivást, aztán csak történik már valami.

én reménykedem. :) írj, ha van valami! :)

2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Még azóta se semmi.

Pedig már voltam bőrgyógyásznál is másodjára.

Lassan már belenyugszom hogy ez örökre rajtam marad. :) :(

De örülök hogy neked használ! :)

2011. nov. 10. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!