Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra és annak hegeire?

Pattanásokra és annak hegeire?

Figyelt kérdés

Valami megoldás?

Bolti, házi lenne a legjobb.

Főleg hegekre. :S


2011. aug. 26. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
svédcsepp, arctonik, citromos vízzel arcmosás, pattanások lejegelése, paradicsommal arc bedörzsölése.. stb. előtted már sokan megkérdezték ezt.
2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen, ezeket már mind próbáltam. eggyikse hatott.. :S
2011. aug. 26. 14:55
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]


én 2 hete használom és már látszik a változás. habár nekem csak piros foltok maradtak a pattanások után. ha heges, kráteres, nem tudom, mennyire hatna... pattanások sincsenek most már, mondjuk normálisan is étkezem mellette, ami fontos.

2011. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Húha, ez nagyon jól néz ki a lenti képek alapján! :)

Amúgy nekem is csak piros, meg barnás foltok maradtak, nem kráteresek, úgyhogy remélem használni fog!

Amúgy te erről az oldalról rendelted?

Nem lehet valahol megvásárolni "élőben"?

Nem nagyon értek a rendelésekhez. :S

Amúgy köszönöm, erről még sose hallotam, remélem beválik! :)

2011. aug. 26. 19:25
 5/20 anonim ***** válasza:

sokat olvasok beauty blogokat és onnan tudok ezekről. :) nem tudom merre laksz, de Kecskeméten, Budapesten és Budaörsön lehet hozzájutni. mielőtt nem lehetett személyesen vásárolni, akkor én is rendeltem és semmi problémám nem volt, de ha valami kérdésed van, akkor írj itt, vagy privátot és segítek. :)

nekem egyelőre úgy tűnik használ, szóval szerintem érdemes rá beruházni. :)

2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Még pár kérdésem lenne, remélem nem baj ha itt írom le. :)

Sosem rendeltem még netről, ezért nemigazán tudom hogyan működik. Tehát: ugye kosárba teszem, és kitöltöm a "pénztárnál" a dolgokat. (Lehet ott le van írva amit kérdezni fogok, csak még nem tudom kitölteni egyenlőre, mert nem most rendelem, hanem kb egy héttel később tudnám csak. )

Tehát a kor számít-e, mert még 18 alatt vagyok, kell e valami szülői beleeggyezés. Meg hogy személyesen kell átvenni-e vagy postaládába teszik. Van-e házhozszállítási díj-e? Bocsi a sok kérdésért, de még sosem rendeltem. :D

És hogy kb mennyi idő alatt érkezik meg, és akkor hívnak-e vagy valami hogy mondjuk "megérkezett, és menjek ki a ház elé átvenni".

2011. aug. 26. 21:15
 7/20 anonim ***** válasza:
A kor nem számít, szóval nem kell szülői belegyezés. Van kiszállítási díj, 990 HUF. 2-3 munkanap alatt hozzák ki (én pénteken rendeltem, hétvégén ugye nem dolgoznak, és keddre volt itt. A GLS futárszolgálat szállítja. nem a postás, úgyhogy személyesen át kell venned. Becsönget a futár, köszönsz szépen, aláírod, h átvetted, aztán annyi. :D Amúgy lehet követni, h merre tart a csomagod. Lehet telefonálni, de minek, majd hozzák, amikor tudják. Amúgy, ha megrendeled, akkor kapsz visszaigazoló emailt meg minden, ott is le lesz írva, h mi van. :) Nem kell túlbonyolítani a dolgot, megrendeled, aztán hozzák. :)
2011. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 29. 09:29
 9/20 A kérdező kommentje:

Már meg is érkezett, jó gyors volt.

Azon lepődtem meg hogy milyen nagy, mert amúgy a képen tök kicsinek tűnik, de nagyon örülök neki, köszi mégegyszer a segítséget! :)

2011. szept. 1. 14:13
 10/20 anonim ***** válasza:
szívesen! :) én is meglepődtem, mert tényleg nagy és nem kell belőle vastagon kenni az arcra, attól nem fog jobban hatni... és így sokáig elég. remélem neked is pozitív tapasztalataid lesznek vele. :) örülök, h segíthettem. :)
2011. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!