Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj szőkítése?

Fekete haj szőkítése?

Figyelt kérdés
Válig érő fekete hajam volt amit kb. 2 hete leszőkítettem. Most olyan világos vöröses színű. Ha újra leszőkítem akkor elfog tűnni ez a szín a hajamból? Amúgy mézszőke hajat szeretnék.
2011. aug. 25. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

csak nagyon nagyon sokára fog eltűnni én legalább fél éve próbálom szőkíteni itthon,de még mindig sötét az alja.kávébarna voltam.(majdnem fekete)

fodrász megtudja csinálni de egyrészt drága (nekem 22ezerért akarta vállalni és azt mondta tuti nagyon hullana a hajam),úgyhogy nem vágtam bele.

2011. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Május óta nem festettem be a hajamat és nyáron nagyon kiszívta a nap. Főleg az alját. Most nekem szőkítés után az alja ilyen szőkésebb színű míg a hajam többi része meg vöröses. Úgyhogy most abban reménykedek, hogy ha újra leszőkítem akkor valamelyest eltűnik ez a vörös szín a hajamból vagy legalább valamennyivel halványítsa a szőkítő hogy egy szőkésebb árnyalattal betudjam festeni.
2011. aug. 25. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél hamvasszőke festéket, másodjára már eltűnik a vörös, aztán mehet a mézszőke és szintén másodjára már olyan árnyalatú lesz. tapasztalat. :)
2011. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és szerintem ne szőkítsd megint, mert most lehet, h csibesárga leszel egy kis narancssárgával párosítva. gondolom nem szeretnéd. :D
2011. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sotet vorosbol csinaltak szoket.

A voroset szinten nehez szokiteni, ugyanugy, mint a barnat, ezert irom le, hogy mi tortent.


1. alkalommal koktelozva lett a hajam, a sotetvorosbol lett olyasmi, mint a tied es erre festettunk ra egybol nagyon vilagos barnaval.

2. alkalommal rengeteg, de tenyleg rengeteg szoke melirt raktunk bele. Ekkor mar szoke hatasu volt a hajam.

3. alkalommal az egeszet szokitettuk.


4. alkalommal olyan szoke ment ra, amilyet szerettem volna, ekkor lett vegervenyesen szep, egyenletes szine.

A lenyeg: a hajamnak semmi baja sem lett.

2011. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!