Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha heti 1x vasalnám a hajam...

Ha heti 1x vasalnám a hajam az is tönkre tenné? (Bőv. )

Figyelt kérdés
1 éve hagytam abba a hajvasalást, hogy végre nőjön a hajam. De már nagyon meguntam, hogy mindig ugyanúgy áll, ezért arra gondoltam, hogy pl. heti 1x vasalnám. Régen naponta vasaltam és nagyon tönkre ment a hajam. Szerintetek heti 1 vasalással is gondok lennének? Rendszeresen használok hajpakolást,balzsamot, hajvégápolót.
2011. aug. 25. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A fodrász, akihez szoktam járni azt mondta, hogy a heti 1-2 (feltéve, ha nem a legmelegebb fokozaton csinálod), elhanyagolható "ártás" szempontjából :) Én csak az oldalfrufrumat szoktam vasalni, amikor hajat mosok (ez heti 2 alkalom), és semmi baja, pedig nagyon vékony szálú a hajam.
2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háát, biztos nem ártana neki annyira, mint a mindennapos. Mielőtt kivasalnád a hajadat, használj mindig hővédőt.
2011. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit nem árt, de nekem is kicsit "szálkásabb" mióta heti 1× vasalom. :)
2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!